Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mi vonz és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mi vonz és mi taszít leginkább egy lányban?

Figyelt kérdés
És ezalatt most a belső tulajdonságokra gondolok.

2013. júl. 25. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha az alapvető hozzáállását és tulajdonságait a többi emberhez és standard konformhoz való viszonya alapítja meg.
2013. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az taszít.. első voltam.
2013. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vonz: mindenről van véleménye, értelmes, hasonlóan gondolkozik, mint én.

Taszít: mindenen vihog, mint a fakutya.

20/F

2013. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ami taszít az a beképzeltség.Ami vonz az s kedvesség,természetesség.
2013. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami taszít az az ostobaság, alpáriasság, folytonos hisztizés, és a túlzott tapadás


ami vonz: intelligens, jó humorú, kedves, létezik saját vélemenye

2013. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha szép az arca és vékony az vonz,ha csunya az arca vagy elvanhizva már kb egy 55 kg nötöl szószerint undorodok
2013. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább leírom ami taszít:


Mások lenézése

Megatívizmus(pl frankó alakja van, de ő azt mondja hogy ronda, de mondom neki jól néz ki, de ő váltig mondja h. igen, kb nem lehet neki bókolni semmit)

Határozatlan - soha nem tudja mit akar

Passzivitás - semmit nem akar csinálni

Nem tud beszélni - beszélgetünk, de gyakorlatilag csak én beszélek az ő mondanivalója az igen, nem, és talán szavakban

Mániákus féltékenység

Nincs egy önálló gondoloata


Hát igen... valszeg kilőttem a nők 99,999999%-át a szórásból de ez van. :D Azért ismerem a kompromisszumot...

2013. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

az taszíthogy ha erőszakos meg szemét


az vonz ha kedves , vicces

2013. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 frank1997ize ***** válasza:
Leginkább az taszít ha egy lány flegma főleg velem ez nagyon undorító tulajdonság egy lánynak,a másik ami taszít hogy buszon ülök vagy egy étteremben hogy k*rv* hülye a legtöbb lány hogy úgy röhögnek hogy a város túlsó végéről is hallani őket,főleg az olyan ami nagyon szép és nagyon flegma ez a legundorítóbb bennük,meg az hogy a fiatalabb lányok árulják a testüket az idősebb fiúknak ezen felhúztam magam nagyon.Ami vonz az nagyon kevés van nekem csak a mostani barátnőm rá nem tudok rosszat mondani.
2013. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vonz:Okos,Kedves,Szerény,Szeret olyanokat csinálni mint én.

Taszít:Nagyképü,Pletykás,Önimádó

2013. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!