Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akivel már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel már egyszer kavartam, azóta pár naponta mindig beszélünk, van esély arra hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 01:34
 1/3 lina:::_ válasza:
Szerintem van ra esely :) , legyel kedves , mindig csinos , esetleg celozgass ra hogy szeretnel vele tobbet :)
2015. júl. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Allenka válasza:
Saját példából kiindulva en is sok lánnyal kavartam már, es akitől nem akartam semmit sem, azzal nem is beszéltem másnap. Szóval szerintem van ra esély.
2015. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha már kavartál vele akkor valami ok volt hogy szét váltatok és ha megint lesz ok én a helyedben nem tenném ha lenne esély de ha sokat beszéltek meg minden akkor van rá
2015. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!