Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lany letemre elhivhatom valahova?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany letemre elhivhatom valahova?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki tetszik nekem es en is neki. Nyilvanvalo hogy ossze akar jonni velem. Igazabol nagy a valoszinusege hogy mindketten ugyan azt akarjuk csak egyikunk sem mondjak ki es ez igy eleg nehez.. Mar egyszer volt ilyen randifele talalkozo amire o hivott engem. Arra gondoltam hogy elhivhatnam most en. Csak annyi a baj hogy van koztunk 5ev korkulonbseg. Szoval mennyire lenne cink ha en, mint lany, aki raadasul 5 evvel fiatalabb elhivnam valahova beszelgetni??

2015. júl. 8. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hívd el nyugodtan
2015. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha akarna tőled valamit, akkor keresne. Főleg így, hogy ő idősebb 5 évvel.

Ha akar is, csak szórakozni. Úgyhogy pont kapóra fog neki jönni, hogy látja, hogy futsz utána.

Én nem hívnám el a helyedben.

2015. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próba szerencse hívd el
2015. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Lehet,hogy betoji,próbáld meg.
2015. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el, ez így természetes!
2015. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyetértek a 2.-al.

Mivel idősebb is így nem lehet szó róla, hogy ne merne elhívni.

2015. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NE hívd el!
2015. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat!! Vettem a batorsagot..elhivtam!! Es igent mondott! :)
2015. júl. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!