Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ha megtetszik az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha megtetszik az utcán egy lány és leszólítom, akkor a számát kérjem el, vagy rögtön elhívhatom valahova? Vagy van jobb ötlet is?

Figyelt kérdés
Esetleg az elhívásos dolog csak akkor jó ha tudom hogy közel lakik? Mert például van 1-2 lány akiket tőlünk nem messze láttam már egy párszor, egy bizonyos helyen elmenni (gondolom suliból jöhetnek haza mert táska is van náluk), s rájuk gondoltam hogy őket esetleg már el is hívhatom valahova ha tudok egy jó helyet a környéken?
2009. jan. 8. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt nem ajánlanám. Valószínüleg céllal van az utcán, van valami dolga. Tel.szám elkérhető, vagy későbbi időre egy találkozó megbeszélhető.
2009. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan elhivhatod valahova. Persze csak finoman és nem tolakodóan....

PL:

Szia.... Neharagudj h csak igy leszólitalak...de többször láttalak már itt a környéken és arra gondoltam milyen jó lenne egyszer beülni veled valahova. Szivesen megismernélek stb......de ha esetleg nem érsz rá, ha megadod a számod akkor majd megbeszéljük...


KEYLA

2009. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hívd el teázni, és kérd el a telefonszámát, de csak azért, hogy egyeztessétek az időpontot :D ;) hajrá, hiddel, csomó lány arra vár, hogy leszólítsa végre A SRÁC :D Lehet hogy ők is észrevettek már téged.
2009. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

23 éves srác vagyok... Elmondok egy történetet, a legutóbbi kedvencemet :) Ültem egy bárban, és a közelembe került egy csaj, aki iszonyúan megtetszett. Kb 5 percig szemeztem vele, de elég távol ült. Az elutasításnak a leghatározottabb formája nyilvánult meg a fej mozdulataiban (ami elég erősen horizontális irányban mozgott balról jobbra, majd vissza :D) Aztán közelebb ültem hozzá és tovább néztem. A végén már nem bírta ki kérdés nélkül: "Téged nem lehet zavarba hozni?"... Dehogy nem, mindenkinek megvan a gyenge pontja :) Aztán amikor már rám mozdult volna, bevágtam az: "ilyen könnyen nem szerzel meg" szöveget (az a szörnyű hogy még komolyan is gondoltam. 5 találkozót kellett összehozni ahhoz, hogy megbízzunk egymásban, de azóta fél éve együtt vagyunk. Kb hasonló módon szedtem fel az összes nőmet :)


Ha sose láttad még, akkor menj oda, és kezdeményezz beszélgetést. Szemkontaktusra ügyelni! Legyél határozott! Előbb Te kérdezel, és megint kérdezel, aztán kijelentesz. Várod a reakciót! Kontrázol! Ha magadat adod elő, és azt is jól, akkor a csaj fog kérdezni. pl szórakozóhelyen: és holnap mit csinálsz? Hát holnapra már foglalt vagyok, épp randizni akarok egy jó nővel (hatászszünet) VELEM TARTASZ? (nekem ez már bejött)


Vagy: holnap mit csinálsz (válasz a csajtól: nem tudom - tipikus) ha visszakérdez: és te? Veled vacsorázom! PONT! Bizti kedvéért ha valami közbe jönne, megadnád a számod? --- kész, megvan a csaj száma. Annyira nem bonyolult dolog, a lényeg hogy add önmagad, ne legyél beszarni, és vedd alapként a szabályt: Mindent el lehet érni, ha nagyon akarod. Ennyi :) Legyél humorosan szemtelen, az bejön a nőknek. Ugyanakkor ha már elkéred a számot, akkor hívd is fel, mert az szerintem szemétség hogy ott várja hogy mikor csörög a telefon, és semmi (ergo a kérdésből adódóan arra céloztam, hogy ha már megszerezted a számot, nehogy elszúrd azzal hogy nem mered felhívni :) Ha bele gondolok 16 éves koromban milyen beszari voltam, akkor biztonsági betétnek ezzel zárom a mondanivalómat :)

2009. jan. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!