Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj nem ír vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj nem ír vissza az miért lehet?

Figyelt kérdés
zárjuk ki azt a két lehetőséget hogy csúnya vagyok és hogy nem vagyok az esete
2015. júl. 9. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ér rá
2015. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem valószínű
2015. júl. 9. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert nyár van, olvad a málna a számban...
2015. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem akar beszélgetni
2015. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy nem ír vissza mert drága a bélyeg
2015. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem érdekled

nem szeret neten írogatni

unalmasnak találja az ilyen beszélgetést

élőben szeret beszélgetni

2015. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok az. xd De ha én vagyok akkor fogok írni még ma vagy max. holnap. :D
2015. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem az őrületbe lehet kergetni azzal, ha valaki napi 10szer ír. Lehet, hogy azért nem ír, mert megunta. Nem téged, hanem az írogatást. Ha tetszik a srác, ha nem, ne írkáljon egy nap 1111111szer, mert nem vele szeretnék beszélgetni egész nap. Ha naponta, kétnaponta 1-2szer írna, akkor sokkal több mondanivalóm lenne, és várnám hogy írjon, de ha egész nap írkál, az csak idegesítő. Szerintem. Ha nem ír vissza később sem, akkor hiába hagytad ezt a lehetőséget, mégsem vagy az esete. Vagy azt akarja, hogy azt lesd, hohy mikor fog reagálni. És fiúk, ne írkáljatok túl sokat másoknak! Ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor annál jobban fog örülni neked, ha nem, akkor meg úgyis mindegy.
2015. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!