Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírtam egy lányra, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam egy lányra, már látott egy buliban, szerinte jó pasi vagyok, beszélgettünk facebookon, elhívtam találkozni, de aztmondja, hogy még túl korai, mostmár vissza sem ír, mi lehet a para?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megszeppent,beijedt natúr.
2015. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A para egy fa, aminek felhasználási területe igen sokrétű.
2015. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit se.
2015. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos nem tetszik neki a stilus amiket írtál vagy hülye vagy bármi lehet :D
2015. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kocsog!
2015. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégsem tart jó pasinak. Azért oltsd le amiért ilyen beszari, hogy próbálkoznának nála ő pedig "korainak" tartja! Komolyan, mintha a kezét kérdeted volna meg...

Utána pedig mondd meg neki, hogy ha személyesen nem megy akkor innentől fogva nem érdekel téged.

2015. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy hazudott, vagy betojt, vagy meggondolta magát, vagy nem tetszett neki, amit/ahogyan írtál, ezerféle oka lehet. Ha nem ír, akkor hagyd a francba, egyetlen nő sem ér annyit, hogy emészd magad miatta.
2015. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha jó pasinak tartana akkor már régen dugott volna veled

Szóval vagy nem tart annak vagy pedig annak vélt csak elrontottad...

2015. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
O mas mint a tobbi lany,a mosolyaba szerettem bele ,nagyon cuki csaj ,csak fiatalabb mint en ,o 15,en 19...
2015. márc. 27. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem csodálom hogy be ijedt, ha egyszer 15 éves az ilyen fiatal csajokkal nem szabad kikezdeni, mert vagy be ijednek vagy jól át b***nak, mint engemet is kettő 16 éves csaj jól átb***ott ráadásul mind a kettő full r****c volt. Azóta csak velem egykorú vagy 1 vagy 2 évvel nálam fiatalabb csajokkal kezdek ki. 20/F
2015. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!