Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak manapság olyan értelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak manapság olyan értelmes 16-17 éves srácok akik fiatalabb barátnőt keresnek?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam egy kérdést ami valahogy igy szólt hogy a csaladom csak tarsadalmilag velem egyenlő sracot szeretne melletem és hogy van ilyen?

Nos hasonlo az én esetem a szüleim ugyanugy elvárják hogy valaki olyannal jojjek ossze aki hat hozzám felérne. Annak ellenére nem vagyok az a tipikus gazdag liba, ribi. Csak hat igy azért nehezebb.



2015. júl. 9. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nincsenek
2015. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írj ha szeretnél :)

17/f

2015. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Kulcsszavak: pénz, gazdagság...na jóóvan bikicsunáááj
2015. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem ismerlek,de kulcsszavak:epic xd
2015. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen fiatalabb barátnőre vágyom. Ha nekem tetszik egy lány akkor nem a gazdasága fog szerepet játszani ebben biztos vagyok. Sőt nem is érdekelne mert biztos nem hagynám hogy esetleg o fizessen itt ott... Szóval ahogy irtam fiatalabb igen de maximum 15korig. 15-17.


17/F

2015. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát én is gazdag vagyok vagyis a szüleim és egy szegény lányal járok és nagyon szeretem :) Nekem sok baràtnöm volt akik szintén gazdagok de nagyon felszinesek és bunkok csak arrol tudtak beszélni hogy milyen cipőt táskát vettek :) A mostani barátnöm kedves szép és a legfontosabb ,hogy szeret
2015. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zoleee61 válasza:
igen vannak és mindig is lesznek :) én legalább is annak tartom magam :D ^^
2015. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Hány éves vagy? Én szívesen megismernélek; )

16/f

2015. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem nagyon értem, akkor most gazdag/sznob/felsőbbségi komplexusos családból származol? Mi nehezebb? Hozzád felérne(?), szóval te is többnek érzed magad?


18/F

2015. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!