Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb korosztályhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb korosztályhoz tartozó rendkívül értelmes, nyugodt, tapasztalt férfi: esélytelen, hogy egy sokkal fiatalabb nő el tudja csábítani?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már pár dologgal, de úgy érzem, hogy esélytelen vagyok nála... :(
2013. márc. 11. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, akkor valószínűleg esélytelen is vagy. De azért ne álltalánosíts.

Azért érdekelne mit jelent az "idősebb korosztály", és mennyi idős vagy te.

2013. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az életkor: 63 ill. 32.
2013. márc. 11. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem esélytelen, mindig volt és lesz is ilyen N
2013. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

és a családi állapota?


Vannak férfiak, akiket egyáltalán nem vonzanak a fiatal nők.

Megnézi megnézik, szépnek találják, de kapcsolatot nem létesítenének.

Ha sokat csalódott az életben, kissé megkeseredett, akkor szintén nehezebben megközelíthető.

2013. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ hogy nő mennyire csinos és mennyire furfangos.Minden férfit ellehet csábítani csak ügyesnek kell lenni.Éva is áttudta b.ni Ádámot.
2013. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy csinos vagyok - ezt nagyjából az összes többi pasi észre is veszi, rajta kívül... Ötletekben sincs hiány, kitartó is vagyok... De valahogy "túl okos" vagy nem is tudom... Hiába rakom ki egyik csapdát a másik után, mégsem sétál bele... :(
2013. márc. 11. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis! A külső egyáltalán nem minden.


Akár egy tucat bombatestű 18 éves szépségkirálynő is illegethetné magát előttem, nem kellenének, max. egy estére, ha nincs meg bennük az a plusz, amit egy nőben keresek.


Azonos érdeklődési kör, humorérzék, egyező értékrend, hasonló élettapasztalat... ezt pedig egy sokkal fiatalabbról el se tudnám képzelni.


Kérdező!

Nem vagyok olyan idős, mint a kiszemelted, de a helyében egy hozzád hasonló korú nőre már nem tudnék nőként nézni.

Csak maximum mint egy kis húgicára, rosszabb esetben, mint a lányomra.


Lehet, hogy ő is ilyen, mint én.

2013. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal az energiával amelyet ebbe a reménytelen, sikertelenségre itélt jövendőbeli kapcsolatba őltél, ennyi idő alatt már egy tucat másik, sikeres kapcsolatod lehetett volna. Persze akinek mazohista hajlamai vannak!? De hogy lesz neked ettől orgazmusod? Vagy a sikertelenséget élvezed? Hát! Te tudod!
2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság? Érdekel még?
2013. szept. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!