Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Melyek azok a dolgok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyek azok a dolgok amelyek fontosak egy első randal a lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az oltozetre, gesztusokra .. Bármi .. Ami benneteket megfog egy lanyban ?

2015. júl. 9. 23:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Randin*

Bocsi a helyesírásért

2015. júl. 10. 00:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyen szép, ízléses ruhában. A smink is lehet szép, persze nem a vakolat. Egyszer elhívtam moziba egy lányt, és amikor megláttam a mozi előtt, majdnem ijedtemben felugrottam a fára, úgy ki volt kenve a csaj. Mint Joker.


Szóval csak amiben jól érzed magad, és szépnek érzed magad.

2015. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A humorérzék mindenképp. Az hogy mennyire tudok elbeszélgetni vele, illetve mennyire... öhm... bevállalós? Vagy melyik szó jó az... nyitott talán.

szóval ha úgy van és megfogom a kezét akkor ne sírva szaladjon el, vagy késsel támadjon rám.

2015. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Legyen szép ruhában, látszódjon hogy ad magára. Szép smink mértékkel oké, vakolat nálam offos. Legyen szép a haja, barna;barnásszőke;szőkésbarna, szőke haj a gyengém. Lehet valami fétis ez, de nekem nagyon bejönnek ha egy lánynak szép fehér fogai vannak :3

NE CIGIZZEN, nálam ott vége a randinak ha ezt megtudom és nem valami írtó különleges lány akinek ezt is elnézem.


Mosolyogjon sokat, az nem baj ha kicsit zavarban van eleinte vagy kicsit szégyellős, szerintem ez nagyon cuki :) De ne legyen ilyen egész végig, kicsit az mar zavaró.

Legyen vicces, nyitott személyiség, legyen humorérzéke, ne beszéljen egyfolytában megállás nélkül, de ne is hallgasson mint a kuka, legyen témája, meséljen magáról, a szokasairól, környezetéről, ne azt hallgassam hogy milyen cuki rucit vásárolt vagy milyen cuki szoknyája van a barátnőjének.

Ne legyen plázacica, flegma, beképzelt.


Nem mondom el minden utolsó izének ha az első randin max egy puszi lesz, de azért ilyen szempontból is fontos hogy legyen hozzá érett.


Nagyjából asszem ennyi, én holnap megyek randira, drukkoljatok!:)

16/F

2015. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!