Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első kapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatban mennyi idő után érdemes / lehet kimondani azt először, higy szeretlek, első csók/ szájrapuszi? 14/L

Figyelt kérdés
Első barátom és én neki az élső barátnője, és érdekel, hogy ezeket mikortól lehet, mert nem akaork túl nyomulós lenni vagy esetleg megijeszteni ezzel, hogy túl hamar történt stb.
2015. máj. 22. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ugy erzed :) Nekem a baratom ket het utan mondta eloszod hogy szeret engem de ez egyen fuggo szerintem vard meg mig o mondja :)

Nincs semmi idohoz szabva minden jon majd mikor ugy erzitek de a szexel minimum 16 sves korodig varj kerlek!

Mi 4 honap utan csokoloztunk eloszor (igaz 4 honap utan talalkoztunk :D

Az elso olyan egyutt let meg ket ev utan volt 15 evesen ismertem meg :)

Jok legyetek es sok boldogsagot , ne siessetek el semmit :)

18/L

2015. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) lefeküdni meg kizárt. Min.17 éves koromig várni akaarok vele
2015. máj. 22. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi időhöz kötve , mondd neki amikor tényleg úgy érzed és jól esik kimondani :) Mi két hónappal előtte mondtuk ki ,(csak kissé zűrös volt a szituáció) és az első csóktól számoljuk hogy együtt vagyunk. Most 9 hónapja vagyunk együtt , az együttlét még nem történt meg és egy ideig nem is fog. 16 évesek vagyunk (ő pár nap múlva 17 ) . Szeressétek egymást , sok boldogságot :)
2015. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, nektek is :)
2015. máj. 22. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem már a második napon szerelmet vallott, de akkor sok volt, szószerint sokként ért, úgyhogy elutasítottam, aztán 1,5 után most újra együtt nyomatjuk, ő még mindig imád engem, én meg nem tudom :D Lassan egy hónapja vagyunk együtt, ő folyton mondja, hogy szeret, de amíg én nem vagyok 100%-ig biztos magamban addig várhatja. És még csók sem volt, se szex. Szerintem semmit nem kell elsietni, nekem a túl gyors az riasztó. De ahogy érzed.
2015. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!