Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Régebben viszonylag sokat beszélgettünk és úgy tűnt mintha tetszenék neki, majd diszkréten megkérdeztem, hogy nem-e jön el velem sétálgatni,beszélgetni,valamit enni...de mindenre volt egy kifogása.Egy ideje nem beszéltünk és nem is találkoztunk(kb2 hónapja)de előző nap egy buliban láttuk egymást, de csak köszöntünk.Azóta beszéltem vele egyszer Fb-n mondjuk eléggé nehezen ment mert ő nem dobott fel semmi témát és nem tudom mit tegyek vele...lehet azt hiszi csak egy éjszakára szeretném megkapni??

Mikor élőben beszéltünk (általában buszon találkoztunk mert ugye ha hívtam mindig volt kifogása) sokszor dobott fel témát,piszkálgatta a haját,mindig mélyen a szemembe nézett igaz utoljára ez 2 hónapja volt

18F



2015. júl. 12. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire mellőzi a dolgokat, kifogásokat keres mindenre akkor ne erőltesd mert nincs semmi értelme

sajnálom:/

2015. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor lehet azèrt viselkedett igy mert nagyon izgult vagy fèlt.

Ha viszont nem tetszel neki, akkor a buszon azèrt beszèlt veled mert nem akart bunko lenni.

2015. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem úgy tűnt az egész, mintha csak azért beszélne velem, hogy ne legyen bunkó
2015. júl. 12. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Hmm. akkor próbáld meg megint elhívni valahova. vagy mondd el neki mit érzel:)
2015. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!