Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 2. randi végén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2. randi végén megfogjam a kezét? (fontos! )

Figyelt kérdés

16F

Ő egy normális 16 éves lány.(nem ribis meg semmi ilyen)

Még nem volt barátja.

Nem akarjuk elsietni a dolgokat.

Az ölelésen már túljutottunk.

Mondta hogy nagyon érdeklem.

Egyszer majdnem elpityeredett mikor érthetetlenségemből kérdőre vontam az érdeklődését,érzelmeit irántam.

Szinte minden nap chatelünk több órákat.

És hívjuk egymást telefonon.

Múltkor volt egy randink.

Holnap lesz a következő.

De már a randiaink előtt volt hogy találkoztunk mikor megismertük egymást de akkor még nem voltak nála tiszták a szándékaim.

Azt tervezem hogy a randi végén megfogom a kezét és úgy kísérem el a buszmegállójához.

Szerintetek megfogjam a kezét?

(én se akarom elsietni a dolgokat vele kapcsolatban de nagyon késztetést érzek rá hogy ezen a randin legalább a kézenfogva sétálás is meglegyen meg elbúcsúzásnál ölelés közben egy arcrapuszi)



2015. júl. 7. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy megfoghatod. :)
2015. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
:D Cuki. Puszit is nyomhatsz az arcára. Csak belepirul és mosolyog kicsit. De hajrá :)
2015. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat erintsd hozza a kezed a kezéhez es kezd el megfogni de csak felig ha ő fojtatja akkor okee ha nem ne erőszakoskodj
2015. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második végén csók volt
2015. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp fogd meg :)


Majd írd meg mi volt :D ( akar privibe) :)

2015. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

-Zavarna ha megfognám a kezed?

2015. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg, egy jobaratja akarsz lenni, vagy a pasija. Ha elobbi, ne fogd meg, ha utobbi, akkor mindenkepp! A lanyoknak altalaban fontos az erintes, ha nem teszed, egyenes utad lesz a friendzone-ba. Persze csak finoman (ha megfogod a kezet, az pont jo).
2015. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!