Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy fiúval, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy fiúval, de úgy látom nem sok értelme volna folytatni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hete találkoztam egy házibuliban egy fiúval, akivel kicsit ittas állapotban csókolóztam is. Beszélünk azóta és múlt héten találkoztunk is, de a randi nagyon unalmas volt és semmi baj a pasival, tényleg, csak, belsőleg nem hiszem, hogy nagyon össze vagyunk hangolva, szerintem. Plusz 1,5 hónap múlva elmegy továbbtanulni egy elég távoli egyetemre. Nyilván tudom, hogy 1,5 hónap alatt nem igazán tudunk komoly kapcsolatot kialakítani és nekem tanulnom is kell a nyáron elég sokat, meg keveset is találkoznánk. De nem tudom, hogy mondjam meg neki, mert azt írta kedvel és elhív ide-oda. Nem akarok bunkó lenni, mert tényleg normális, de ő is beláthatná, hogy ennek így nem sok értelme van..:/
2015. júl. 15. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy én 17, ő pedig 19 éves
2015. júl. 15. 21:54
 2/7 anonim válasza:
Ha lementek kettesben bárhová közöld vele hogy te így látod jobbnak a kapcsolatot.. egyenlőre.. aztán majd alakul ahogy lennie kell :)az se lehetetlen hogy annyira fogtok egy idő után hiányozni egymásnak hogy találkozgattok hétvégente ( év közben) Sok Sikert bár hogy is alakul a dolog :)
2015. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szépen így elmondod neki. Vagy belinkeled neki ezt a kérdést és megmondod h hasonlóan érzel és véletlen pont te írtad.
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

az utolsó pedig nagyon tetszik :DDD

2015. júl. 15. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem életed szerelme, akkor magyarázd el neki, hogy nem akarsz belebonyolódni ebbe. Szerintem ennél, nem igen van jobb megoldás. A másik az lenne, hogy egy 1,5 hónapos kapcsolatot folytattok le, utána pedig csak küszködnétek. Ha értelmesen, kedvesen elmondod neki, mi a nézőpontod, akkor nincs oka bunkónak néznie téged. :)
2015. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam én is írni, hogy ugyanezt mondd el neki is. Ha mi megértjük, ő is.
2015. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarom megbántani, de remélem tényleg megérti. Köszi nektek:)
2015. júl. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!