Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek értelme lenne...

Szerintetek értelme lenne összejönni egy olyan fiúval akivel nem találkoztam még de sokat irtunk. és nagyon messze lakik tőlem? :/

Figyelt kérdés
légyszives normális válaszokat ;)
2013. júl. 16. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Most kajak megkérdezted, hogy járj-e egy fiúval online????!

Are you FUCKING KIDDING ME?

OHH MY FUCKIN GOD!!!!!!!

2013. júl. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyan ez volt ..nagyon szeretett és én is őt de messze lakott..tapasztalatból ha nemtudjátok megoldani hogy találkozzatok akkor nem érdemes belekezdeni :/
2013. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ismerős szitu...

lánnyal megismerkedtem (pont itt ch a sors iróniája) hajnalig beszéglettünk. De a 300km nem lett kevesebb így fél év után bepasizott valami földijével és remélem még boldog. :) De azért nagyon hiányzik :(

2013. júl. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valami hasonlot mondhatok,egesz fiatalon volt egy ilyen kapcsolatom,en Erdelyben eltem,o Magyarorszagon,aztan kikerult Nemetorszagba ott talalt vegul is valakit.Kemenyen megviselt a dolog,nem ajanlom a tavolsagi kapcsolatot,ha nem lehet egyutt maradni.
2013. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont ezért próbálok csak budapesti fiúkkal levelezni :) Ha valaki annál messzebb lakik, tudom hogy nem lesz belőle semmi. De hogy megnyugtassalak: nővérem pesti, a barátja Győrben lakik, és már 6 éve együtt vannak :)
2013. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :'D

háát én Vác mellett lakom és ő meg erdély fele :/

2013. júl. 16. 17:59
 7/7 anonim válasza:
Minden esely megvan ra hogy lemaradjon mint a borravalo :)))
2013. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!