Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjam el randira,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam el randira, hogy ne ijesszem meg? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Az osztalyunkban van egy lany akit elszeretnek hivni randizni. Nagyon felenk, visszahuzodo, csendes es gyonyoru lany. Eleg nehez megkozeliteni, ha csak ranezek vagy beszelunk elpirul es vigyorog. Nagyon aranyos de ha beszelni probalok vele mindig a karkotijet piszkalja es keruli a szemkontajtust na meg folyton vigyorog. Nagyon aranyos, kedves lany de tanacstalan vagyok. Senki ne ertse felre ha kell megvedi magat. :D de, hogy hivjam el randizni? Elore is koszi:)
2015. júl. 20. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz eset... Hmmm... Am lehet h te is tetszel neki. Sztem ne úgy mond neki h randi, hanem h talizni, v lógni nincs e kedve. Úgy lehet nem annyira ijesztő! És közben egy kicsit megérinted. Ebből érteni fogja sztem h mit szeretnél. Meg lányból van, beleképzeli ő tartalmat. :) várom a fejleményeket!
2015. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet, holnap meglatjuk bevalik e :)
2015. júl. 20. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:

nem lenne kedved osszefutni valamelyik nap vagy beulni valahova?

szerintem igy:)

2015. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!