Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Néhány tipp első randira egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány tipp első randira egy kissé bátortalan de törekvő fiúnak? 19/F

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy nem vagyok nagyon jóképű, sem nagydumás. Egyszerűen én én vagyok :) Van humorérzékem és kedves vagyok. Csak kissé félénk... Megismerkedtem egy lánnyal, aki számomra álomba illő, és szeretném elhívni randizni (habár ahogy erre gondolok, a gyomrom görcsöl). Attól félek, hogy visszautasít... vagy ha igent mond, akkor én szúrom el; pedig nagyon nem akarom ezt. Mégis megpróbálkozok elhívni. De ti milyen tanácsot adnátok? Viselkedés, helyszín, stb. Első ötletem egy állatkerti lenne (szereti az állatokat). Második ötletem egy folyóparti séta. Harmadik pedig egy belvárosi séta a parkban, aztán meghívnám 1 sütire (természetesen én fizetem, így érzem illőnek). Viszont arra is gondoltam, hogy mivel nem ismerem jól azt a várost, ezért felajánlom, hogy válasszon ő egy kellemes helyet, mivel őszintén megmondom hogy én nem ismerem (nem égés ez?). Első randira tolakodó lenne 1 szál rózsa? A kedvenc virágja. És ha nem, milyen színű? A csók nem is téma; de átkarolni vagy a kezét megfogni tolakodásnak vehető? Beszédes de kissé távolságtartó lány. Minden jótanácsot szivesen fogadok :)

19/F (Első igazi randim lenne)

Még annyit, hogy mikor beszélgetünk (3-4 naponta), akkor nagyon jól elvagyunk és jól egyezünk.



2015. júl. 14. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de aranyos vagy :D

Minden randihelyszín megfelelő, én mégis a folyóparti sétát választanám, nem szeretem, ha a fiú rögtön az első randin költ rám. Szerintem előbb amúgy inkább nézz utána a dolgoknak, hogy hova ülhetnétek be, ha mégis azt választanád, és ha nem találsz semmit, csak akkor kérdezd meg őt. Nekem mondjuk tetszik, ha a fiú tudja, hogy hova akar vinni. Esetleg kérdezd meg, hogy amit választottál, az a hely tetszik-e neki, ha nem, akkor is választhat ő :)

Nem tolakodó szerintem, csak nem megszokott. Egy fiú egyszer hozott nekem egy vörös rózsát első randira (igaz, Valentin-nap volt, de akkor sem számítottam rá), és nagyon megörültem neki :) [link] ezt találtam, ha esetleg rózsát adnál neki :)

Az átkarolás és a kézfogás sem tolakodó egyáltalán :) Azt nem szeretem, ha a pasi végig távolságtartó marad, és meg sem próbálja megfogni a kezem például.

Mosolyogj sokat, próbáld meg megnevettetni, bókolj neki, kérdezd sokat. Jó szórakozást a randihoz, remélem összejön! :D

18/L

2015. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: köszönöm szépen az ötleteket és tanácsokat. A gyakorlatból származóak az igaziak :) A virágokkal kapcsolatosan pedig hát... nagyon jól fog :D Köszi szépen :)
2015. júl. 14. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát őőő kissé furcsa mert igen hasonló helyzetben vagyok. Én is félénk vagyok a lányokkal, bár másban kissé bátrabb,viszont alapból hasonló helyzetben vagyok. Annyi kivétellel hogy én is most fogom meghívni csak pontosan tudom hogy hova.



A gyomorgörcsöd illetően meg, gondolj arra hogy ez a legkisebb gond, előtte gondold át 3000x hogy mi történhet idegeskedj akkor. Amikor meghívod szerintem ne legyél ideges, lazán kezeld.

2015. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
virágot ne vigyél, feleslegesen szorongatja csak, főleg ilyen melegben.
2015. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván ha virágot ad neki, akkor ő fogja vinni végig és nem a csajra hagyja...


Én meg a harmadik válaszolóval ellentétben azt tanácsolom, hogy ne gondold át egyszer sem, mi történhet, mert úgysem az fog történni, amire gondolsz. Úgyis mást válaszol, máshogy reagál, máshogy alakul, úgyhogy ne készülj semmire, de ha nagyon muszáj, akkor csak a legalapvetőbb Igen - Nem válasz(ok)ra.

2015. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100% hasznos válaszokat adó válaszíró, milyen pokémon vagy?:D Valami ritka ember lehetsz, ha ilyen jó a százalék arányod :D
2015. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!