Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék egy értelemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy értelemes parkapcsolatot egy olyan sraccal aki megert, csak az a baj hogy nem tudom hogy a sracnak kene kezdeményezni e vagy nekem? 15/L

Figyelt kérdés
Lehet hogy furan hangzik hogy 15 evesen mar ulyen kapcsolatot szeretnek de ha tudtok akkor segitenétek!

#randi #lány #szerelem #tipp #ismerkedés. Fiú
2015. júl. 21. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban a srácnak kéne, te csak vezesd rá kis trükkökkel és adj rá esélyt neki :) 16L
2015. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

A korodbeli fiúk többsége elég éretlen, az idősebbeknek pedig nem biztos, hogy 15 éves kislány kell :) De ha megtalálod a kivételeket, akkor gratula. Szerintem egyelőre meg kéne próbálnod az elején pár "nem olyan komoly" kapcsolatot is, hogy kicsit tanulj, meg ráérezz a dolgokra, hogy ha tényleg jön egy komoly, akkor ne bukd el ilyen piti hibákon. :)


20/F

2015. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetsz felém. ;)
2015. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Persze ne úgy állj neki a kapcsolatnak, hogy jó, ez most semmi komoly, csak ne gondold, hogy na, ez lesz éleetem szerelme, és majd ő vesz feleségül meg örökké együtt leszünk meg mit tudom én. Legyetek együtt, érezzétek jól magatokat, gondtalanul, stb. :) Majd ha olyan kapcsolat lesz, hogy tényleg ennyire komolyra fordul, akkor meg az úgy is ki fog alakulni. Csak ne akard ennyire görcsösen, lazíts :)


20/F voltam.

2015. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy szeretnél -.- igen furán hangzik és te se hidd el magadnak nem akarsz te ilyen kapcsolatot rá érsz vele 20 évesen..
2015. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy ki kezdeményez, de ha találsz valakit akit kedvelsz, és ő is kedvel téged, ne gondold egyből, hogy ő az igazi, hagyj időt.
2015. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi olyan bonyolult benned?
2015. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!