Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak egy lány van, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány van, aki tetszik, és ha ő elküldene, akkor nem is szeretnék párkapcsolatot mással. Éppen ezért nem is merek nála kezdeményezni. Mi lenne a lehető legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Kezdeményezni.

Ha elküld, akkor el kell telni egy bizonyos időnek, mire újra kész lehet próbálkozni, de olyan nincs, hogy örök életedre visszavet egy kudarc (vagy ha igen, akkor ott komoly probléma van).

Minden kapcsolatban van kockázat. A te döntésed, hogy vállalod-e, vagy sem.

2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye te is belátod hogy ez tiszta hülyeség. Életed végéig várni akarsz rá? Kezdeményezz! Ha elutasít hidd el hogy tovább tudsz majd lépni! Tapasztalat.
2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, így nem élheted le az életed, úgyhogy lépned kell. Nagyon jó lesz túl lenni rajta, és képzeld el, ha még össze is jön!

Ha meg mégsem, akkor ez van, túllépsz rajta idővel és mások is vonzani fognak majd. Ezt az állapotot viszont nem tarthatod fenn a végtelenségig, le kell zárnod.

2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a jó megoldás. Én azt csináltam, hogy lemondtam róla és másoknál próbálkozok. Aztán közben vagy összeszedem magamat és próbálkozni fogok a célszemélynél is vagy találok olyat, akivel nem görcsölni kell, hanem megy simán és akkor meg megérte nem ábrándozni a semmiről.
2013. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit veszítesz ha kezdeményezel? semmit sem birsz elveszíteni, próbálkozz.. Ha te nem teszed -hidd el- más megteszi..:S Csak nyerni birsz, mivel nem mondhatod, hogy a "tied" ..:) hajrá, legyél férfi :)
2013. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha osztálytársa az embernek, és elmondod neki a frankót, ő pedig elküld a francba, és kb 5 évig kell mellette ülnöd. Még köszönni is kínos utána, nemhogy 4-5 évet mellette :/ 19F
2013. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyetek többet egymással,és közben kideritheted hogy tetszel a lánynak vagy sem.. Ha látod hogy szívesen van veled akkor egy idő után amikor jónak érzed mondd el neki mit érzel,hivd el kimondottan egy randira.Ne görcsölj rá..Hány évesek vagytok és mióta ismeritek egymást?
2013. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!