Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom tőle megtudni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom tőle megtudni, hogy akar-e tőlem valamit anélkül, hogy neki leesne, hogy éppen erre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés elég bénán hangzik, de nem tudtam jobban megfogalmazni.

Van egy srác, igaz 28 éves, én 17 vagyok, de nagyon nagy hatással van rám és elég fura kapcsolatunk van. Persze külső szemlélő nem hinném, hogy ezt mondaná. De nekem kissé furcsa. Mindegy.


suli vége felé ismertem meg aztán hirtelen elég sokat beszéltünk.nem volt olyan nap, hogy ne húzott volna fel, mert a maga módján néha bunkó tudott lenni..pedig nem az, és ő sem úgy gondolta..egy ideig úgy voltam vele, hogy teljesen elegem van belőle, ki nem állhatom, de mégis beszéltem vele. egyszerűen képtelen voltam nem visszaírni neki...aztán a következő veszekedésünkkor elmondtam neki mindent, hogy mit gondolok...hogy amikor beszélünk mit hogy értek..hogy néha gyűlölöm azt, ahogy viselkedik.. (lényegében at nem tudtam elviselni szerintem, hogy túlságosan is más volt)

aztán egy ideig nem is beszéltünk, csak hébe-hóba írt valamit vagy én neki. aztán elkezdődött a kresz, amire együtt jártunk és ez megint közel hozott minket egymáshoz...egyre többet beszélünk a tesztek, meg az órák miatt, persze ilyenkor inden másról is szó esik..

furcsa volt az egész, mert mindig felhúzott...viszont ha rossz kedvem volt, ő volt az, aki feldobta a napom.

legutóbb még a volt barátom miatt voltam folyamatosan depis me0gint, mert tudtam, hogy ami most történik vele az mind miattam van..legalábbis amiatt, ami tavaly történt...még akkor is, ha rajtam már régen túllépett.

igaz, a srác (akiről eredetileg is szó van) pár hete kreszen az arcomba vágta, hogy ő nem a "sírd ki magad a vállamon" típus, hanem az, aki megmondja hogy hülye vagyok és tényleg meg is mondta. Konkrétan azt kérdezte, hogy "mikor látott orvos utoljára" emellett viszont olyan nagy támaszom volt mindvégig -és most is az -,hogy ő volt az, aki miatt most egy év után tényleg teljesen tovább tudtam lépni...meg ez az egész...egyszerűen bármi van...ha jó a kedvem, mert bármi új hír van vagy ha baj van, esetleg rossz a kedvem, ami nálam nem ritka mutatvány ő az első, akinek írok... lehet, hogy nem áll neki vigasztalgatni..mond pár szót, ami néha még bunkónak is tűnik, de tudod, hogy miattad csinálja...melette meg nagyon jól el tudok vele hülyéskedni

folyton megnevettet

ok nélkül vigyorgok, a fülhallgatóimat a fülemben hagyom, hogy nyugodtan végigfuthassak fejben a beszélgetéseinken, hogy még egyszer hallhassam a szavait. van amit nagyon sokszor visszaolvasok, csak hogy újra érezhessem, amit akkor amikor beszélünk

minden percebn azt várom, hogy lépjen fel, hogy íjon már

vagy ha meglátom bárhol vagy csak látom, hogy a neve mellett ott van az a bizonyos zöld karika, már mosolygok.

és mostanában egyre többször érzem úgy, hogy érez valamit..és szeretném ideríteni, hogy jól érzem-e, de nem akarom megkérdezni. inkább csak "rávenni", hogy "véletlen szólja el magát".

Előre is köszi mindenkinek.


2015. júl. 31. 00:25
 1/3 Kill The Sexplayer ***** válasza:
"Akarsz tőlem valamit?"
2015. júl. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kranpusz ***** válasza:
Nos nem akarlak elkeseríteni de az általad leírtak alapján Te oda vagy érte Ő viszont nem (sajnálom) ugyan is ha akarna valamit nem bántana (szavakkal) Én a helyedben nem kérdezném meg mert lehet kellemetlen választ kapnék, de ki tudja (talán Ő maga se). Én mindig azon a véleményen vagyok hogy nem csak azt kell nézni, hogy mit mond, hanem hogy hogyan mondja és milyen környezetben...Nekem az a véleményem (az általad leírtak alp) hogy ez egy tipikus plátói kapcsolat lesz vagy van. Sajnálom!
2015. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ha ő nem érez sehogy sem, az se baj, csak tudjam, hogy mi van. én attól függetlenül is örülök neki, hogy van nekem.

azért köszönöm :)

2015. aug. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!