Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15-16 Éves lányok, ti összejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 Éves lányok, ti összejönnétek 24-25 éves férfival? (lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval tegnap éjszaka felhívott haverom húga, hogy bent ragadtak a városban megunták a bulit értük tudok-e menni mert otthon nem veszik fel a telefont. Elmentem értük először szépen sorban kiraktuk a barátnőit majd őt vittem haza itt amikor puszival elköszöntünk volna majdnem lesmárolt igazából jól esett a közeledése, de ittas is volt plusz olyan bűnösnek is érzem magam amiatt, hogy ilyen jólesett a dolog :D


Szerintetek mennyire elitélendő az ekkora korkülönbség ?



2015. aug. 2. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A törvény engedi.
2015. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Várj. 15-16 évesen a városban bulizik és részeg? Jesszus.

A válaszom amúgy nem, de ha a csajnak ilyen mentalitása van...áldásom rátok.

(De előtte beszéljétek meg hogy mikor viszi a húslevest neked a sittre)

2015. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Vágod a 6 éves szabályt? Aszonnyák lányoknál/nőknél 6 éves idősebb férfiúval kéne kezdeni, hogy meglegyen a szint egyenlőség :D Ugye 13 éves lánynál ez húzós, de 15-16nál nem annyira.. Nem tudom.. Exem első palija 24 éves volt, ő meg nem volt még 15.. Szal..
2015. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 100-ból 1 ilyen kapcsolat működik komolyan, tartósan. Általában csak szexre mennek ki. Én személy szerint nem tartom elítélendőnek azt sem, amikor egy ilyen korú férfi "kihasznál" egy fiatal lányt. Mivel a lány vagy "menő" akar lenni a kortársai előtt, hogy "blee, nekem van 10 évvel idősebb" vagy nagyon naiv és butus ha nem veszi észre, hogy kihasználják, ráadásul önfejű is, mert biztos nem egy ember figyelmezteti. Nem sok esély van rá, hogy egy 15-16 éves lány van olyan érett, hogy megértesse magát egy 25 körüli férfival. Ebben a helyzetben pedig, mivel ittas volt, szerintem nem is vehető komolyan a lány cselekedete. 17/L
2015. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a másik: ismered azt hogy házi nyúlra nem lövünk?:D

közhely de így van. A haverod ki fog akadni ha rájön.

A másik 17 vagyok és nálam a felső korhatár 22 . Igazából ha több akkor sok minden különbözik. munka, suli, tanulás, jövő tervek, család gondolata, pénz, fontossági sorrend, stb...

Nincs túl sok jövője és értelme, persze akkor van értelme -bár akkor se sok- ha a sex miatt megy bele mindkét fél.

2015. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A házi nyulas dolog annyira nem izgatott flangált már ott előttem tangában amikor haveromnál voltam így nyáron :D Meg igazából haverom már mondta, hogy szerinte bejövök neki mert sokat kérdezősködött rólam meg ilyesmi viszont nem tudnám magamban rendezni ezt a dologt. Furcsa volt tegnap belegondolni, hogy egy 18 éves lánynál is 7 évvel idősebb vagyok... :D


De igen szerintem is, ha belegondolok én már dolgozok is meg minden szerintem sem lenne túl nagy jövője és biztos inkább csak a testisége vonzana a dolognak, de amiatt meg méginkább bűnösnek érezném magam szóval szerintem hagyom :) Köszi a válaszaitokat.


Ja még ennyit hozzá írnék, hogy te mikor ittál előszőr ? 15-16 évesen még nem mentél el barádaiddal/barátnőiddel és nem ittál semmit ? :D

2015. aug. 3. 00:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nem. Tudod, egész jó szüleim vannak :)

16 évesen is úgy, hogy majdnem 17 voltam, jeles-jó bizonyítvánnyal, felelősségteljes, méltatlan a ribi címre és a legjobb barátom 18. Szülinapját ünnepeltük. És nem ittam holtrészegre magam.

Nevezz bárhogy, nekem ez a normális, nem az ami nálad megy :'D

2015. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
utsónak teljesen igaza van!! ez a legrosszabb ha valaki 15 évesen ilyen. szégyen... és az ilyenekért rajonganak? az ilyenek idióta lelketlen p*****. te meg már rögtön rámozdulnál egy kis porbafingó lányra, aki ráadásul egy erkölcstelen k****? te jó ég..elég volt az internetből
2015. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
88%
Nem értem miért kell támadni! Ha lesz valami : Gratulálok! Nem mi választjuk ki, kit szeretünk! Az ivásról meg.....ha jól esik neki! Inkább igyon, minthogy drogozzon! De ez az ÉN véleményem! Minden jót!
2015. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem.Nekem a felső korhatár ami már nagyon max az 20, 16 éves vagyok.De amúgy rendes tőled, hogy így figyelsz arra, hogy még fiatal :D
2015. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!