Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Tobbi lent

2015. aug. 11. 00:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Nos ahhoz hogy tanacsot tudjak kerni toletekmmeg kell ismernetek a tortenetet ami idevezetett.: Megismerkedtem egy lannyal a kozossegi szolgalat 50 orajat vegezve tuzoltosagon, heti 1 alkalommal talalkoztunk perszr nrm mindig. Egyre jobban megkedveltem, szerettem volna jobban megismerni ezert elkezdtem roplapdazni, mivel o is jatszik es a suli csapatban is benne van, gondoltam igy kozelebb kerulhetek hozza, tobbet tudunk majd beszelni. A remenyeimet alul multa a dolog mert akulon halado es kezdo edzes volt igy keveset talalkoztunk, maradt a chat. Igy nyar kozepe fele gondoltam mit veszitek, elhivtam hogy talalkozzunk vhol, mivel chaten keresztul zajlott a meghivas nem tudtam mennnyire lesz sikeres de meglepodtem a valaszan ami az volt: persze raerek, mar multkor en is akartam mondani; megvolt az elso randi, fagyiztunk setaltunk beszelgettunk, egesz jol eltoltottuk ez idot. Aztan nyaralni mentem de megbeszeltuk hogx majd meg talalkozunk ha hazajottem , mikor megjottem a varosba pont egy esemeny sorozat zajlott vagyis kezdodott, a triatlon, jo gondolatnak tunt, koncertek, buli. De elfoglalt volt, rokonai naluk voltak majdnem egesz heten, de utolso napra megszerveztuk a talalkat, Mar alapbol ugy talalkoztunk hogy szar napja volt, de vegul egeszen felviditottam, nrm sok idonk volt mert kozolte hogy hazajott az egyik legjobb baratnoje akit 1 honapja nem latott es nem baj e ha csatlakozik hozzank. A csatlakozast kovetoen nrm sok ido mulva megkerdezte hogy nem baj e ha most elmennek ketten, na erre en nem tudtam mit mondani, vhol megertettem de azert csak szarul esett hogy egyedul hagytak+meg nem is sokat voltunk egyutt, mondhatnam azt is hogy teljesen maskepp terveztem. A lenyeg az lennne hogy szerintetek mit csinaljak? Nem vagyok az a csajozos tipus, adok a kulsomre, meg probalom mindig onmagamat adni, vajon ha igy folytatom akkor csak marad a baratsag v lehet e meg vmi ebbol? Nem igazan van onbizalmam par regi csalodasom miatt, elore is koszono . 17/f
2015. aug. 11. 00:47
 2/2 anonim válasza:
Gond egy szál se. Gondolom te is szompatikus vagy neki. Beszéljetek meg egy következő randit.
2015. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!