Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Megismerkedtem egy török...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Megismerkedtem egy török férfival. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy török férfival interneten keresztül.Már első látásra belészerettem,de nagyon féltem,hogy elutasítana,a korom miatt,ezért azt hazudtam.hogy 23 éves vagyok,közben pedig csak 16.Tudom nem kellett volna utólag már bánom is.Mindig csak rágondolok,nem tudok koncentrálni semmire.Szívesen találkoznék vele,de Törökország messze van,meg a 18-at mindenképp megvárnám,de nuku végzettséggel.Ő 31 éves.Nem érdekel a korkülönbség.Tanácstalan vagyok,mit csináljak?

2015. aug. 10. 17:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%

[link]


Ne aggodj, majd kinovod.

2015. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ajajj, ez nem tűnik túl biztatónak...

Annyi ilyen történetet hallani nap, mint nap, hogy interneten "cserkészik" be a mit sem sejtő, naiv lányokat, akiket valahogy annyira megbabonáznak, hogy gond nélkül utazgatnak ki hozzájuk az adott országba, majd miután lement pár menet és alaposan lehúzták az illetőt pénzzel, eltűnnek, nem jelentkeznek..

Ha esetleg nem pénzeled őket, akkor is egyre ritkábban keresnek, aztán szintén köddé válnak.

Nem akarok előítéletes lenni, de sajnos annyi ilyenről tudok, hogy nem tudok nem az lenni.


Ráadásul nagyon fiatal vagy, ez a korkülönbség pedig igencsak nagy. Múló szeszély, majd kihevered, de ne lovald bele magad túlságosan.

2015. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Először mindenképp ő jönne ide,de nem ő nem olyan,nem konkrét társkeresőn ismerkedtünk össze.És ő is szerelmes belém.
2015. aug. 10. 17:50
 4/16 anonim válasza:
90%

16 évesen 31éves pasikra hajtanak...

Sajnálom a korosztályodban lévő fiukat.

2015. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
2015. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen ismerősöm mondat: "Nem, ő nem olyan." ...

Ohh hányszor hallottam én ezt.


Szabad megkérdezni, hogy mióta ismeritek egymást, hogy ezt így kijelented, hogy ő nem ilyen és szerelmes beléd?

Azért interneten keresztül, ráadásul egy tök másik országból, lehet bármit mondani..

2015. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
nagyon gonosz vagyok akkor ha azt mondom hogy nagyon is határozottan hanyagold a dolgot?
2015. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
SOS! Nem vagy normális. SOS!
2015. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
16 vagy, valószínű túl lépsz ezen.
2015. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl ezen.
2015. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!