Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki tetszik es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik es tudom hogyan lehetne ot megszerezni (bovebben lent) segitenétek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha odamegyek hozza egy buliba es megcsokolom,akkor talan utana elhiv randizni vagy felkeltem legalabb az erdeklodeset. Csak nemtudom hogy csinaljam es mit. Menjek csak ugy oda majd menjek el vagy mit mondjak egyaltalan? Picit felek,de azert nem vagyok felenk tipus,meg merem csinalni csak nemtudom hogyan. Segitsetek. Jo otlet? 16/l

2015. aug. 11. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szia. ... kicsit beszelsz vele elmondod neki ha tetszik benne valami es megcsokolod. igy azert csak jobb...
2015. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De epp azon van a lenyeg h nem mernek oda menni beszelni. Egyszerubben megcsinalom hogy egybol megcsokolom es kesz:))) beszelni nehezebb
2015. aug. 11. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy könnyűvérűnek tarthat. (legalábbis bennem felmerülne, ha ezt tenné valaki) Persze ha utána elmondanád, akkor már nem biztos. És az is kérdés, hogy a hirtelen jött reakció milyen lenne. Nem biztos, hogy neked kedvező, még akkor sem, ha kedvel. Azért sok sikert! :)
2015. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ask.fm en kerdeztek tole h mi lenne ha...es mondta hogx meglepodne de visszacsokolna aztan meg meglatja mi lesz.

Altalaban hogy reagaljak le az ilyet a fiuk?

2015. aug. 11. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy reagálnám le, hogy ha tetszik a lány, akkor lehet, hogy visszacsókolnék, ha pedig nem, akkor nyilván eltolnám. A tetszővel sem biztos, hogy sokáig csókolóznék. Elhívnám, hogy most mit szeretne. Mert lehet feltételezni, hogy ivott és ezért tette. De ha azt mondaná, hogy tetszem neki, akkor én csókolnám meg. Ez már nyilván azt is jelenti, hogy benne vagyok a kapcsolatban. :) (2. voltam)
2015. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondták már, hogy könnyen adod magad?

Ha nem, akkor most mondom.

2015. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem adom konnyen magam egyaltalan. Meg baratom sem volt emiatt de ezert a fiuert kepes lennekezt is megcsinalni mert ha igy nem akkor soha nem tudom megszerezni...
2015. aug. 11. 14:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább csak válaszolok a kérdésedre: Nem jó ötlet.
2015. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!