Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány és versekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és versekkel szeretném megszerezni szerintetek milyenek verseim? Kicsit izgulok mert 3 évvel idősebb ti őrölnétek egy ilyen versnek?

Figyelt kérdés

ÚGY SZERETNÉK......

Úgy szeretnék veled lenni s

szép orcádon rózsa lenni

2 szemed fényeként nap mint nap tündökölni

puha ajkad gyümölcseként hosszan lógni s

két karodban elhervadni.


TŐLED/REMÉNY

Tőled lesz színes e föld s

e világ

tőled lesz élet s boldogság

tőled lesz remény mely ha kell elkísér

s tőled lesz szerelem melynek minden cseppje él

s remél.


NEKED ÉS NEKEM

Neked csak egy szimpla óra

nekem napom tetőpontja

hisz láthatom orcád nap mint nap kivirulva.

Neked csak egy mosoly

nékem az élet melyet ha ápolsz és óvsz elkísér majd téged.

Neked csak egy pillantás

számomra egy bomba mely ha felrobban szívem gátját zúza romra s e gát nélkül érzelmek ezrei kelnek most vándorútra.


KERTED VIRÁGA


Ó bár lennék virág

kerted közepén

Nékem nem kéne napfény

elélnék mosolyod melegén

nem kéne víz se

ha élhetnék szíved mezején s

lelkem táplálnád szíved csermelyén.


Sén, én virágot bontanék

gondozó kezedért mely ha kell óvsz s

rendezed virágom tengerét.


S midőn szirmaim lehulltak

te fognád a kezem s mint

gondos kertész a menyben élnél velem.


PORTRÉ

Szívem tengerén járván

magad is láthatod, ha

szívem vizébe nézel csak egy kép van ott

s e kép

melyet szívem őriz mint egy 7 pecsétes titok

nem más mint egy portré melyen az arcod ragyog.


2015. máj. 19. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

Kegyetlen és őszinte leszek veled: ezek gyengék.

De volna pár kérdésem:


Hány éves vagy ehhez?

Tanultál valaha verstant valakitől?


A forma elég szabad, ami elvileg nem lenne baj de nem árt kötöttebbekkel kezdeni.

Tanulgass ügyesedj, próbálkozz tovább.

2015. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon szép mindegyik :-) látszik jogy benne van a szíved :) én boztosan örülnék egy ilyennek ^^
2015. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
"puha ajkad gyümölcseként hosszan lógni" ezzzzz nagyon jó:D a többi nem olyan kiemelkedő:Ö
2015. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*hogy
2015. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Verset csak és kizárólag az után szabad adnod, hogy megszerezted, csak akkor adj, ha már a barátnőd, egyébként felejtsd el de gyorsan.


A te verseiden amúgy is enyhén szólva lenne mit dolgozni, szóval hanyagold az ötletet.

2015. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyosak olyan 15-20 ev koze tippellek. Nekem a "Neked es nekem " cimu tetszett leginkabb :)

18/L

2015. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
18 vagyok soha nem tanultam verstant és emelet diszgráfiával is küszködök a fenti verseket 2 nap leforgása alatt írtam ... tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy Petőfi de ezt leszámítva kérdezem a lányokat hogy örülnének e egy ilyen versnek.
2015. máj. 20. 00:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok :) en biztosan es van par olyan ismerosom aki szinten oda meg vissza lenne toluk :) foleg ha tudja a lany a problemad akkor meg szebb a vers :)
2015. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Engem taszítana, szerintem hagyd
2015. máj. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 B.I.G válasza:
21%
Aza te korodbeli lányok,akik hááát hogyan foglamazzam meg .Na az a léyneg csúnya lányak odadhatod de egy korodbe csajszinak aki egy kicsit is csaj fromájú annaksemmiféle képp már ennek nincs keletje öcsi,tudod kiszeretik a veseket?A nagyonkövér nők a nagyon csúnya nők vagy a nagyon nagyon nagyon butanők.Akikkel nem állszóba értelmes pali mert szegényeknek nem adatott meg hogy leglább csak hasonlítson a nemére.Szóval ha az alány korodbelé és úgy gonolod hogy nem csak a te szemed legelészik rajta tehét tettszetős ne verset vigyélneki henm valami drága sz/rt meg viddel drága étterembe ezeknek már ez kell.Legyen léd valamid a lábadközt a többi nem éredkli ezeket.Szóval ha hódítani akarsz ne verset írj hamisíts 20 ezresek.Azért akik úgy leszidalmazták a veseidet kiváncsi lennék pár sorára hogy ő mire képes.A versekkel nincs baj csak a te korosztájodnak ez nem nyerő szerintem,hát de te tudod milyen a lány!
2015. máj. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!