Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nem tudok csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok csajt összeszedni hiába van rengeteg pénzem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
változtass a stílusodon, a viselkedéseden
2015. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Látják is rajtad, hogy rengeteg pénzed van?

Az kell, hogy lássák. Ha így sem tudsz, akkor az a rengeteg pénz még sem olyan rengeteg.

2015. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
500 ezer forintal jártam el suliba...
2015. aug. 12. 12:11
 4/21 anonim ***** válasza:
tudod apucitól kapott pénz a te zsebedben még apuciénak van elkönyvelve...
2015. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
irigykedni nem kell
2015. aug. 12. 12:20
 6/21 anonim ***** válasza:

És így elkezdted lóbálni, hogy hé csajok van 500 rugóm? :D

Vegyél belőle Iphonet, vagy legdrágább okostelefont, okosórát, airmaxet, Rolexet, Lacoste pólót, Dolce Gabana nadrágot.

Jó ha valami menő autóval visznek a suliba. Vagy ha 16 éves vagy letehetsz jogosítványt segédmotorra.

Muszály, hogy sikerüljön. Ha nem megy, csupa erkölcsös jólelkű lány van abban az iskolában, és kénytelen vagy máshol próbálkozni.

2015. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza az arcodból :) Csak me a média azt nyomja le a torkodon hogy ha van pénzed megkapsz minden csajt az nem azt jelenti hogy ugy is van. Persze gondolom h mondhatnád párnak h van és akkor megb.hatod, de ha kapcsolatot akarsz akkor a személyiségeden változtass, semmi komoly csajnak nem tetszenek a felvágós pasik.

Nekem pl volt egy exem aki szintén nagyon gazdag volt, a leggazdagabb a megyéből, összejöttünk de én nem tudtam h ki ő, nem tudtam h gazdag mert akkor költöztem a városba, és ő meg nem volt felvágos, imádtam és imádom a személyiségét, késöbb kiderült hogy jobb ha csak barátok maradunk, de a lényege az hogy engem "felszedett" és nem mert volt pénze, hanem mert kedves, rendes, megbizható, őszinte és szerény volt :) Az utánnam lévő csaja megcsalta, akkor megváltozott, felvágos lett és egy csomo csaja volt akit megb.szott, de most h felnött rájött ő is arra hogy a pénz nem ért semmit és hogy a sok csaj se ért semmit, és most várja az igazit :D Legyél jó ember, főleg ha van pénzed sok jó dolgot tehetsz, adományozz, segits szegényeken, állatokon stb. legyél értékes ember nem pénzes ember és akkor biztos találsz valakit:)

2015. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#4 Te gondolom minden fillérért megdolgoztál, te nem apuci házába laktál, rád nem anyuci főzött.


Aztán az apja meg ne adjon neki sok pénzt, mert a többi szülő nem tud sok pénzt adni a gyerekének? A család az első, így ha sokat keresek akkor a fiamnak is annak arányában adom a zsebpénzt, nem érdekel a többi gyerek, hogy érzi magát emiatt.

2015. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Indítok egy csajozós tanfolyamot, ahol megtanulnád hogyan kell pénz nélkül hódítani. 300 ezer Ft lenne, ami tartalmazza az 1csomag óvszert a végére. Lehet részletfizetés is, ha akarod jelentkezz, és egyeztetünk a továbbiakról.
2015. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

irigykedni? nekem több van a zsebemben a saját keresetemből mint neked apuciéból :D


#8: én nem jártam fél milkával suliba és nem apuci pénzével menőztem a csajoknak :)

En kaptam heti 2000 zsebpénzt mégsem ezzel csajoztam és sírtam GYK-n, hogy nem tapadnak a csajok :D


Járkálhatsz te apuci fél milkájával csajozni és lehet benned értékes dolog, nem csak a zsebedben apuci pénze :D

Nekem több mint fél milka félre rakott pénzem van (saját keresetből) + havi 200+ keresek ha akarnék többet keresnék + műszaki cikkekben is van egy fél milkánál több a szobámban mégsem megyek ezzel csajozni :D


És amikor üres volt a zsebem akkor is voltak csajok akik akartak tőlem kapcsolatot vagy szexet...igaz én tőlük semmit, de most a kérdezőnek még ez sem adatott meg...

Szóval csak apuci fél milkája érhet benne valamit, de mint a példa mutatja ez a srác nem egy nagy 0 hanem minimum -500000, mert az apja fél milkájával kompenzálva pont egy nagy 0 :D

2015. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!