Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg lány csúnyának tart és nyíltan ki is mutatják szinte fújjogással a nem tetszésüket, de mégis volt már két barátnőm is?

Figyelt kérdés
Eléggé fáj, hogy ennyire csúnyának tartanak a csajok, így nincs semmi önbizalmam, állandóan félek, hogy elhagy a barátnőm, de már kezdek belenyugodni, hogy ez a természet rendje, hogy a magamfajta csúnya fiúknak minden egyes percet ki kell élveznie, amit egy lánnyal eltölthet.

2015. jún. 14. 14:58
 1/9 anonim válasza:

Ez egy olyan világ, melyben a ruha teszi az embert. (sajnos) próbálj meg máshogy öltözködni, és az már plusz pont.

Emellett még tanácsolom azt, hogy én frizurát váltottam. A hosszú hajamból rövid lett (nem páva) és arcszörzetet is növesztettem. Nem vagyok a világ leghelyesebb pasija, de ha magamat kellene pontozni, a 10/5-ből, azért most egy 10/7-8-cas lettem.:)

Hajrá!

2015. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából nálam az arcszerkezetemmet bántják úgy tapasztalom. Plasztikai műtétre semmi pénzem, az az igazság van más bajom is, hogy ilyenre is költsek félre se tudok rakni a célra jelenleg.
2015. jún. 14. 15:20
 3/9 anonim válasza:
Akkor meg az arcszörzetet fontold meg. Hihetetlen sokat javít mindenen, és férfiasabb is.
2015. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem nő úgy, mint másnak elég csupasz fiú vagyok. :/
2015. jún. 14. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy?! Törődj bele.. Mást nagyon nem tehetsz, tapasztalat ;)) lehet köcsög vagyok de ez van.. l
2015. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szabina0409 válasza:
Próbálj a belső tulajdonságaiddal hódítani :) Ha egy lány szeret akkor a külső nem számít, csak a belső <3
2015. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert azok a lányok hülyék és utálatosak. Valószínűleg azért van barátnőd mert ő nem a külsődet nézi hanem a belsőd. Nem is biztos hogy annyira csúnya vagy amúgy. Lehet hogy csak azért mondják hogy felidegesítsenek. Ilyenek az emberek sajnos..
2015. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat elfelejtetted:mindenkinek más tetszik. Lehetek én valakinek álmai nője, más meg undorodik tőlem. Légy kedves és ne menj át a bunkóba, hogy a lányoknak nevezhető könnyenadó hölgyeknek tetsz. Az önbizalmadat meg ne veszítsd el!
2015. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fujjognak? Na ez egyaltalan nem noies viselkedes,hanem gyerekes. Talald meg a stilusodat amibe jol erzed magad. Szard le a fujjogó kislanyokat,ők mivel különbek,mint bárki más. Ne hagyd,hohy ez lehuzza az onbizalmadat.
2015. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!