Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira ha sosincs egyedül?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány sokat szemeztunk de ahogy látom rajta kezdi megunni tétlenségem. Mostanába direkt kerüli a tekintetem. Kell nekem de hogy hívjam el ha folyton barátnőjével van? Egyáltalán lenne értelme még megpróbálni vagy kiábrándult belőlem?

2015. aug. 13. 22:28
 1/5 Zedricht ***** válasza:
Mondd ezt: Szia cica van porazod?
2015. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen félrehívod, hogy szeretnél vele beszélni. Ha te is tetszel neki, akkor még van esélyed. Sok sikert! :)
2015. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos lenne értelme, de milyen lány? Nagyképű, vagy nem? Mennyi idős? Ha nagyképű, szép, 16-17+, akkor lehet, hogy egy flegma elutasítást kapsz, ha nincs eltelve magától, akkor hívd félre és mondd el neki. Megéri a pletykákat, ha fel tudod szedni :) 18/F
2015. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Soha nem beszeltem vele még. 1 Évvel idősebb 16 vagyok. Aranyos lánynak tűnik.
2015. aug. 13. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább vállalnám hogy körberöhög a sok barom ha ezzel együtt megismerhetném az illetőt, ha meg flegma akkor nem is érdemli meg azt aki miatta égeti magát. Egyébként, tudom hogy könnyű mondani ha mások úgy sem értik meg, de csak ilyen korban csinálnak ebből ekkora ügyet. A felnőtteknél már tök természetes hogy oda mész valakihez és el kéred a számát. Szerintem nőj fől előbb mint mások.
2015. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!