Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a lányt aki nagyon tetszik, ha mindig van vele valaki, de tényleg mindig, sosincs egyedül? És végül is nem csak simán beszélgetni szeretnék vele, hanem konkrétan elszeretném hívni valahova, hogy megismerjük egymást (randira)?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem is ismerjük egymást (csak látásból).Amikor meg találkozunk,rámnéz, rámköszön és mosolyog(amúgy is mosolygós fajta, ami tetszik is benne) de nem olyan normális mosollyal ,ha nem olyannal amitől elolvadok, a szavam is eláll, de lehet csak én látom ilyennek nem tudom.

Mivel annyira tetszik, hogy már egy hónapja minden nap rá gondolok, és olyan különös érzés kap el mikor látom, ráadásul mindig van vele valaki, igy meg még nehezzebb megszólítanom!

Hogyan tudnám végre elérni hogy tudjak vele beszélni, legalább egy kicsit?!

Hogyan hívjam félre?

agy legyek nagyon bátor és csak simán ott a barátnője előtt? -> ez gondolom biztos nagyon bejönne de kicsit nehéz.


Azért kössz a válaszokat


2010. febr. 9. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig van mellette valaki akkor marad az internet. Vagy még 2 lehetőség. Vársz míg egyszer egymaga lesz, és akkor lépsz. Vagy bevállalod akkor is mikor van vele valaki.
2010. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%
Hát szerintem odamész és igy szólsz neki :Hé nemsegitenél kicserélni a bal hátsó kereket mert defektet kaptam? :)
2010. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű... odamész, és amikor egy pillanatnyi szünet keletkezik a társalgásban, mondasz először egy "Bocs, csak egy pillanatra"-t vagy valami hasonlót, majd megkérded a kiszemelted, hogy lenne-e kedve délután sétálni egyet erre-arra (ami szebb hely ha van a környéken, azt mondhatod konkrétumként is, annál jobb).
2010. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

HEEE SZOTTYOS!!!!:D

Na, jó vicc volt. Amúgy meg nemtudom.... találj ki valami jót, mert mindíg az lesz a legjobb és legtutibb ami a saját fejedből pattan ki.

2010. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek
2010. febr. 10. 00:56
 6/9 A kérdező kommentje:

21:45

neked is "SZOTTYOS"!

azért jó néha egy kis segítség egy kis terelgetés, ami egy kicsit előrébb löki az embert

2010. febr. 10. 00:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"SZOTTYOS" vagyok.

Figyelj... Először is képzeld azt el, hogy már beszélgetszvele kettesben és jól érzitek magatok. Oly annyira képzeld ezt el, hogy már szinte most is örülsz neki. Sokszor képzeld ezt el és úgylesz. Nemfog zavarni senki. Másodszor, mikor már ott vagy, nem kell egyből a konkrét dologra kitérni, hanem MAGABIZTOSAN és lazán kezdj beszélgeti vele: Szia, milyen volt a napod? Válasz. Aztán elmondod te is, hogy neked milyenvolt. Aztán már magától folyik tovább a beszélgetés. Mikor már beszélgettetek eleget és nagyon jó kedvetek volt és még mindíg az van úgy érzed, hogy tudnátok még jó sokat vidáman beszélgetni, mondd azt, hogy na nekem mennem kell. Mit szólnál ha folytatnánk ezt a beszélgetés? Mondjuk meghívnálak egy italra pl. Vagy egysétára.... akármire. TUTI a siker. Az eleje amit mondtam, az nagyon fontos. Ha betartod és kitartó vagy és helyesen csinálod, akkor tiéd a lány. Ezt garantálom!

Sok sikert!

2010. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz "SZOTTYOS" ! :D
2010. febr. 11. 12:42
 9/9 anonim válasza:
Látom azóta már eltelt egy kis idő,mióta ezt a kérdést írtad,de gondoltam azért még én is írok ide. Remélem mondjuk azóta már összejött valami vele kapcsolatban:) De ha nem,akkor szerintem tényleg jó lenne,ha sikerülne összegyűjteni minden bátorságod és odamenni hozzá.Hiszen,ha odamész egy sziával vagy bármi,utána már lehet,hogy nem is kéne neked lépni a következőt,hanem Ő dobna be valamit! Hiszen Te már egy elég nagy lépést megtettél a részedről és onnan meg már sima ügy. Olyan jót beszélgethettek,hogy el is felejted,hogy milyen nehéznek indult:) Remélem tudtam valamit segíteni:) De azt még jobban,ha már feleslegesen írtam:)
2010. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!