Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti belemennétek úgy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek úgy a randiba hogy nem ismered a fiut?

Figyelt kérdés
Csak látásból ismered naponta látod de nem volt semmi komunikácio koztetek. Ha odamenne hozzátok es elmondana hogy tetszel neki es hogy gyere el vele valahova (tegyuk fel nektek is bejon a srac) igent mondanátok? Elvégre semmit se tudsz róla csak sokszor láttad. Illetve ha a srác nem is szimpi mit mondanátok neki?

2015. aug. 14. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
"hát egy próbát megér." de csak akkor ha a randi a megismerkedésről szól.
2015. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Simán, ha láttam róla képet, vagy valahogy beszéltem vele. Esetleg az elején elkísér valaki, h biztos nem-e baltásgyilkos, de utána ő elmenne :)
2015. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 5 nap után randiztam egy lánnyal, akit csak a netről ismertem. 150km-et mentünk mind2, hogy lássuk egymást. Nem bántuk meg, és tervezzük a kövektezőt:)
2015. aug. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán, eléggé nyitott vagyok. (:
2015. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!