Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti belemennétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti belemennétek egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
már belementem
2015. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Miert erdekel?
2015. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze
2015. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Talán egy kicsit részletesebben is leírhatnád. Jöhet privát is :)
2015. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Hülyeség, mert előbb-utóbb valamelyik biztos megcsalná a másikat. Ha a csaj nem is, de a pasi biztosan. Egy távkapcsolat nem olyan, amit emberekre terveztek. Nem lehet kibírni azt, hogy akivel együtt vagy, azt csak bizonyos időközönként láthatod, és nem lehetsz vele akkor, amikor akarsz.


Nincs jövője az ilyennek, vagy ha van is, nagyon kevés esély van rá.

2015. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazából csak érdekelt, úgyis reménytelen az eset
2015. jún. 14. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem reménytelen. Ha nagyon akarjátok, ésvszeretitek egymást, akkor kialakulhat. Én is hasonló helyzetben vagyok, és úgy gondolom, hogy lehetséges. F/18
2015. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, de csak ha jól ismerem a lányt. Meg tud erősíteni, ha tényleg komoly a kapcsolat. Persze ha belátható időn belül ismét találkoztok. Fél év távkapcsolat simán belefér. Egy egész év már nagyon necces, bár ha a barátnőm azt mondaná, hogy kimegy külföldre egy évre tanulni, mert úgy érzi hogy kell a jövőjéhez, nem hagynám ott, és nem csalnám meg. Az milyen lenne már! Szeretem nem? Akkor meg nem a jót akarom neki? Ha tényleg szeretem akkor meg mi a francnak hagynnám el? Vagy csalnám meg? Várnék rá.

Nehéz egy távkapcsolat, de bírható.


Ha szereted az illetőt, akkor egyértelműen! (Ha nem szereted akkor meg semmilyen kapcsolatban! Max barátként)

2015. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már volt benne részem...:)
2015. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!