Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A belső a lényeg de azért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belső a lényeg de azért a külsö és számít nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy felszínes lány de szerintem a külső igen is számít. És hazudok aki azt mondja hogy nem. Nem azt mondom hogy a külső a minden mert szerintem is a belső a lényeges. Hiszen énsem járnik egy olyan sráccal aki tök jól nézni de közben egy tajparaszt. Viszont legen bármennyire kedves és vicces ha ápolatlan meg minden akkor az sem mondható éppen igazinak.

Ti is így vagytok vele vagy ez tényleg felszíneskedés...?



2015. aug. 14. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
a belső a fontosabb, de a külső is lényeges...igénytelennel nem járnék, meg gondolj bele összejössz valakivel aki igénytelen akkor te is annak számítasz, mert vele összejöttél...
2015. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele. :) ha én oda figyelek az egészségemre és ápolom magam akkor szerintem ez várható a másiktól is.
2015. aug. 14. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt vedd észre, hogy csak megfogalmazás kérdése és bármelyik oldal feltüntethető jó és rossz színben is.


Negatív:

A külső számít: "Felszínes"

Nem számít: "Igénytelen"


Pozitív:

A külső számít: "Ad magára"

Nem számít: "A belső szépséget látja"


Ezek csak szépítések vagy szitokszók. Értelmetlen és üres, ne foglalkozz vele, ki mit gondol rólad. Sosem fogsz mindenkinek megfelelni.

2015. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, számít, már csak azért is, mert egy minimális vonzalom nélkül nem lehet kapcsolatot létesíteni. Ugyanakkor a korábbi válaszolókkal is egyetértek.
2015. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít a külső is, és a belső is.

Van egy 18 éves lánybarátom, hát nem mondom, hogy nem kapnám farokvégre, és mint a lopott biciklit, de hosszútávú, komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele, ahhoz még túl gyerekes. Pedig jókat tudunk beszélgetni, és normális, korrekt csaj.


26/F

2015. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam 90% személyiség, 10% külső, nem lehet olyanba beleszeretni aki csak simán jólnézki
2015. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70% belső 30% külső. Nem tud senki se összejönni olyannal akire nem tud ránézni.
2015. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!