Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagytok ilyenek 13-14...

Miért vagytok ilyenek 13-14 éves lányok? Miért játszátok el, hogy ti nektek nem a külső a lényeg, hogy ti rendes lányok vagytok aztán erre meg mégis kiderült, hogy ti is csak a helyes fiúkra hajtotok, nem is a belső a lényeg nektek?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, úgy tűnt ő más, mint a legtöbb lány, rendes meg minden. Erre miután taliztunk, eljátszotta, hogy ő milyen jó rendes lány, mégis hiába írok neki, pedig látta, hogy írtam mégsem hajlandó még válaszra sem méltatni. Egy felszínes csaj ő is, mint a többi, pedig én kedves voltam vele meg humorizáltam is, mégis ilyen csúnyán bánik velem. :( Hát már sehol sincs olyan lány, aki akarna velem komolyabbat is egy randi után?:(
2013. júl. 27. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
álszent ku.rvák
2013. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
kis* ku.rvák
2013. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Neken a belső számit.

16/l

2013. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na jó,ez már gusztustalan!

Már nem elég az idősebbeket sokkolni ezzel,már ezeket is kell? A 10évesek mikor jönnek?

2013. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan már... ki nem felszínes?

Te kivel jönnél össze első randin, egy szép vagy egy csúnya lánnyal? Kérlek, ne röhögtess, én sem vagyok kigyúrt g*ci szép, átlagos. De amit itt páran leművelnek hogy a lányok milyen felszínesek már röhej.

16/f

2013. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
#4, már nem kell sokat várni :D
2013. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az ötössel értek egyet,

a lányok a helyes fiúkra hajtanak, a fiúk pedig a szebb lányokra.......... pffh.. ez már a teremtés óta igy megy!!!!

2013. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

szerintem meg ne általánosítsunk, mert a kommentelők felének szerintem nincs igaza.

15 éves lány vagyok, és nekem például nagyon nem a külső számít: megismertem egy helyes fiút, akiről azt hittem kincs, majd mikor már egy ideje beszélgettünk, leesett, hogy nem százas. annak ellenére, hogy helyes, én megszakítottam vele a kapcsolatot. majd megismertem egy kevésbé helyes fiút, akinek a lelke aranyat ér, és nekem ő tetszik. szerintem nem megyünk mindannyian a külsőre, úgyhogy egy "tisztelet a kivételnek" odaférhetett volna a végére.

2014. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nincs olyan h neked nem a külső számít. Mert igenis sokat számít a külső! Dehát külső megfog, belső megtart :) de persze lehet h te valakinek a személyiségébe szeretsz bele,de attól még érdekelni fog h h néz ki :D
2019. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez hülyeség vannak lányok aki PL nem annyira szépek azok lehet h mennek külsőre de legtöbben belső te. Ja és már nem azért te de szrtm közéjük tartozom attól függően h mások szépek találnak nem hiszem h oly gyönyörű lennék de az a lényeg h vannak akik belsore mennek
márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!