Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetés, hogyan csináljátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetés, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Randizni megyek, életemben először és nem szeretném elszúrni. Értelemszerűen, szeretném megismerni a lányt. Hogyan csináljam? Kérdezgessem folyamatosa? Nem szeretném, ha olyan lenne mint egy interview. Vagy, ha csönd támad, csak beszéljek ami éppen eszembe jut? De azt se szeretném, ha csak én szólalnék meg. Hogyan csináljam, hogy király legyen? Lehet, hogy hülye a kérdés, de ha tudtok segíteni, azt nagyon megköszönöm!

2015. aug. 15. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Èdes vagy.. A lényeg h add önmagad . Ha a beszédesebb fajta vagy akkor mesélj neki ,kérdezz tölle (ne ugy mintha vallatnád)

Ha a csendes kategoriába tartozol akkor a szemed beszéljen helyetted ,nézz mélyen a szemébe és sugalld azt h nyugodt vagy és boldog

ugy is lesz valami téma ,ha mást nem ő hoz fel vmit

2015. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam alap, hogy mindig visszakérdezek. :) Aztán megint mond valamit amire rákérdezhetek, esetleg eszembe jut az adott dologról valami... Szerintem ha kínos csend van nem is igazán akar velem beszélgetni a partnerem.

Egyszer randiztam egy sráccal, akinek hatalmas egója volt komolyan :D ...még azt se kérdezte meg hogy vagyok, én tartottam életben a beszélgetést. Nah mondom tudod ki szórakozik ezzel :DD

2015. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Papa ne te beszelj, hanem beszeltesd a lanyt. Ennel jobban semmit sem szeretnek. Najo de, a kukit es a penzt. Viszont imadnak magukrol fecsegni.
2015. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel, hanem olyanokat, amikre kifejtheti a véleményét. Na jó, eldöntendő kérdést is tehetsz fel, de arra nyilván csak egy igen-t vagy egy nem-et fogsz hallani.

Viszont ha olyan lesz, mint egy interview, akkor az nem a te hibád, mivel te kérdezel, viszont ő csak válaszol. Nem érdeklődik.

Csönd esetére pedig készülj előre 1-2 kevésbé lényeges kérdéssel, amivel meg tudod szüntetni a csöndet.

2015. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az interjú is egy randi, ott is kérdez mindkét fél
2015. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!