Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ezt miért csináljátok?

Fiúk! Ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már nagyon sokszor összenéztünk, és egy párszor hosszabb ideig. De többségében ha észreveszi, hogy figyelem, gyorsan elnéz, és úgy megy el mellettem, mint aki csak előre felé lát. :|

De mindig rám pillant előtte, akárhol vagyok, összetalálkozik a tekintetünk. Nekem szimpatikus, de egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki azon gondolkozik, hogyan beszélhetne velem. Tetszhetek neki? :O

Szerintetek kezdeményezzek én? (még sosem beszéltünk)



2014. júl. 6. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak nincs elég önbizalma kezdeményezni...fél, hogy visszautasítod...tudod "gáz" lenne a helyzet :) szerintem nyugodtan kezdeményezz te ha szerinted okés a dolog
2014. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem mi csináljuk, hanem ő :D


Viccet elővéve én amikor szemezek többször is egy lánnyal azt azért teszem, mert szimpatikus.

2014. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért csinálja ezt ez a konkrét srác, mert


1. Gyáva kezdeményezni.


2. Nem tetszel neki és te bámulod valójában őt, amire ő néha visszanéz és feszélyezve érzi magát miatta.


Valamelyik a kettő közül. Nekem volt már példa mindkettőre az életemben is. Olyan is, hogy régen gyáva voltam kezdeményezni egy csinos lánynál, akin láttam hogy tetszem neki.

És olyan is, hogy egy csúnya lány belém volt zúgva és rengeteget nézett rám. Én meg már nagyon kínosan éreztem magam emiatt végig.


Te tudod magadról megmondani, hogy melyik lehet a helyzet. Ha általában a vonzóbb kinézetű lányok közé tartozol, akkor az első az esélyesebb és én is inkább arra tippelek a kettő közül.

2014. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. igen, ezt ő csinálja xD

csak gondoltam ez nálatok fiúknál jelent valamit :$


Egyébként köszi a válaszokat! :D

2014. júl. 6. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs önbizalma. Én is ilyen vagyok, sokszor néznek a lányok de én nem merek odamenni hozzájuk. Ezért is van az hogy 26 évesen még nem volt barátnőm.
2014. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért néz mert szeretne/nem szeretne téged
2014. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen helyzet csak fordítva. Én nem kedvelem csak arra ül két haverom akikkel órán beszélgetek és arra ül az a lány akibe szerelmes vagyok. :$

Meg persze arra van a legközelebbi kijárat tehát nem tehetek mást és szimplán átnézek rajta.

2014. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és mindig amikor találkozik a tekintetünk én nagyon kínosan érzem magam. A beszélgetéseket meg csak ő kezdeményezi. De érzem a beszédén ,hogy félénk és nem mer nagyon megszólítani.

Ugyanolyan bizonytalan és félénk mint te. ;)

2014. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!