Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pesti lányok! Nektek bejön az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesti lányok! Nektek bejön az ilye beálítottságú pasi?

Figyelt kérdés

Szia!


Egy kicsit magamról: Egy 16 éves gimmnazista srác vagyok,most leszek 10.-es.Szeretek utazni,zenét hallgatni,olvasni és barátokkal szórakozni járni. Emellett egy másik baráti társasággal rendszeresen szoktunk biciklitúrákon résztvenni.


Külsőre sötét barna hajú,zöld szemű magas (180cm) srác vagyok normál testalkattal.


Az a gond,hogy eléggé visszahúzódó és gátlásos. Pár napja kettő haverommal metróztunk és felszállt egy nagyon csinos lány. Én pont arra gondoltam,hogy egy ilyen csaj szóba se állna velem.Aztán amikor leszállt a két barátom mondta,hogy lehettem ilyen hülye,mert a csaj folyamatosan próbálta a keresni a tekintetemet és mosolygott rám. Csak én amikor egy pillanatra összeakadt a tekintetünk (általában a földet vagy a táblát néztem zavaromba:D) és mosolygott azt hittem kinevett.Tehát ilyen szinten nem ismerem fel az ,,alapvető jeleket''.


Tehát lányok az lenne a kérdésem,hogyha még kinézet alapján tetszenék is nektek,titeket eltántorítana,ha a srác ilyen visszahúzódó vagy bátorítanátok?



2015. aug. 15. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de engem egyáltalán nem zavarna a gátlásosságod. Ha kedves vagy akkor nyerő is :) 14/L
2015. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem:) gondolj bele, jó csajozásnál nem biztos h a leg előnyösebb. De ha már van barátnőd akkor már nem mind1.


Bátoritanálak. Természetemtől fogva segítek az ilyeneken, holott..... Megint eltértem a témától:D

2015. aug. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem, nem tántorítana el.:) pesti 14/L
2015. aug. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia aranyosnak tűnsz, írhatsz ha van kedved 16/l
2015. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Cukik az ilyen pasik csak nem annyira jó ha nagyon viszzahúzódó vagy mert ugye a fiunak kell kezdeményeznie. 14L (pesti)
2015. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!