Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány nekem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nekem, hogy hívjam el randizni? 14/F

Figyelt kérdés

Tetszik az osztályomból de nem nagyon merem elhívni mert az osztályomból a fiúkkal nem jövök ki, cikiznek engem folyton mert franciás akcentusom van (r=h).

Hogyan hívjam el randizni úgy hogy lehetőleg ne érezze cikin magát érte?

Valamint tippeket tudnátok-e adni hogy hogyan öltözzködjek hogyan viselkedjek vele, hova vigyem, stb...


(Légyszives csak normális válaszokat adjatok!)



2015. aug. 16. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdj el vele beszélgetni mond meg neki h vonzónak tartod és hogy lenne e kedve elmenni valahova együtt mert szeretnéd jobban megismerni és nagyon kedves lány. menjetek el sétálni a városba beszélgessetek hivd meg egy fagyira v sütire legyél vele kedves meg laza néha dobj be poénokat csajok szeretik a vicces srácokat de ne mindig poénokat nyomass szóval beszélgess normálisan is komolyan mert ha nem akk komolytalannak néz majd. ruha meg hát lényeg h tiszta legyen. kapj fel egy pólót meg egy gatyát de jó párosítást h jól nézzen ki csak lazán esetleg felkaphatsz rá egy inget kigombolva szóval ne öltözz ki csak hétköznapian minta suliba mennél
2015. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja 17/F vagyok ez lemaradt /első voltam/
2015. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd leírom ide a történteket.
2015. aug. 16. 23:32
 4/6 Pongyolai Iván válasza:

Na történt valami? nagyon kiváncsi vagyok

amugy Iván baratnője vagyok most. Rózsabimbó a nevem.

mivel én lány vagyok amondó vagyok hogy az első válaszolónak teljes mértékben igaza van. legyeél aranyos, laza, vicces. ne nyomulj stb. aztan a 3-4 találkozásnál mehet egy kis szájra puszi. innen meg már indul a lavina. amugy van egy mondás: házi nyúlra nem lövünk!!!!!!!!!!!!! majd ha nemet mond eseleg vagy szakítotok kellemes lesz minden nap őt nézni. főleg ha megtudja a többi fiú. jól kinevetnek. de nem akarlak elbátorítani!!!!!!!!!!! tudod hogy is mondják: CSAK EGYSZER ÉLSZ ( ez amúgy igaz hogy csak egyszer élünk) ne szalaszd el a lehetőséget szerintem

vagy legyél bátor nagyon és kérdezd meg hogy lenne -e kedve smárolni vagy esetleg hancúrozni egyet

Rózsabimbó voltam 17/L

u.i.: sok szerencsét

2015. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sulis vagyok azt meg hogy hol lakik nemtudom, ha lesznek fejlemények akkor írok.
2015. aug. 31. 19:13
 6/6 anonim válasza:

Élsz még haver? :D


Mi történt, írd már le :DDD

2016. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!