Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha elhívom randizn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elhívom randizni az egyik lány barátomat akinél van esélyem, és esetleg nemet mondd akkor cikizni fog mert elhívtam?

Figyelt kérdés
bocsi, kicsit hosszú lett, szóval nem a visszautasítástól félek, hanem hogy utána elmondja mindenkinek és rajtam fognak röhögni. PErsze aki ezt csinálja az nem érdemli meg h vele beszéljünk, csak nem tudom hogyan reagálna. Lányok? ti hogy küldenétek el?
2015. júl. 4. 22:32
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem cikizne, csak kínos lenne utána ha találkoztok.

15/F

2015. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem fog cikizni mert ahogy írtad a lány barátod és valószínűleg nem bunkókkal barátkozol... én egyáltalán nem tartanám cikinek ha valaki olyan hívna el aki nekem nem tetszik.. sőt még cukinak is tartanám.Ha értelmes lány és visszautasít akkor biztos meg fogjátok tudni beszélni hogy ne mondja el senkinek... 15/l
2015. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!