Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szoktatok ilyesmit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok ilyesmit csinálni vagy én hiszem rosszúl?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal meg találkozgatunk is elég régóta de nagyon nagyon bonyolúlt a helyzet és igazából nem tudom hogy ez most barátság vagy több e a részéről is de szerintem sokkal több, mondhatni szerelem is ami bizonyos okok miatt nem tud beteljesülni még elég sok ideig.... De lényeg a lényeg nagyon sokszor csinál mostanában olyat hogy este fele rámír valamit és aztán nem olvassa le a valaszomat pedig látom hogy néha fellép. Aztán másnap ír. Én azt feltételezem hogy amiért én sose keresem hanem mindig gonoszúl kivárom hogy ő írjon, így akarja láncbakapcsolni a beszélgetéseinket? Szóval èrtitek, szerintem este fele azért hagy mindig lógva hogy másnap írhasson. Minden delelött mostanában úgy kezdi az írást hogy bocsi tegnap elaludtam, de tudom hogy ez nem igaz mert látom hogy online... Lehetséges hogy képes ilyenre egy női agy?:D:D:D vagy én kèpzelem túl? Mindenesetre szerintem fura ez a másnap válaszolósdi.. Segítsetek légyszi és ne oktassatok ki hogy néha kereshetném én is. Fogom:)!

2015. aug. 16. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A női agy nagyon bonyolult szerkezet, barátom. Ha nem ír vissza, annak ezer oka lehet. Lehet, hogy épp valaki mással beszél este, aki fontosabb. Bármi lehet. Tényleg keresd te is, jól esne neki. 18/F
2015. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de miért kezdene mindig írni ha mással beszél aztán? kb 2 hete csinálja..
2015. aug. 16. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj rá te is.
2015. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha csak várod, hogy repüljön a sültgalamb, akkor nézheted... tessék ráírni néha.
2015. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. aug. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19
2015. aug. 17. 16:48
 7/7 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mirefel ír így, meglepő, hogy milyen könnyen megnyílhatnak egymás előtt az emberek és tiszta lapokkal játszanátok.
2015. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!