Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem bosszantó...

Csak szerintem bosszantó ilyesmit csinálni?

Figyelt kérdés
Anyósjelölteméknél voltunk vendégségben, és a kabátomat egy másik helyiségben hagytam, mint ahol leültünk beszélgetni. Mikor mentem oda a kabátomért távozáskor, az anyósjelöltem röhögve elárulta, hogy míg nem láttam, felpróbálta a kabátomat és majdnem jó rá, csak itt meg ott nem annyira. Hozzáteszem, nem ez az első ilyen, már máskor is felpróbálta a cuccaimat az engedélyem nélkül. Mikor furcsán néztem rá emiatt, rákérdezett, mi bajom, én meg visszaszóltam, hogy szerintem ilyet nem illik csinálni. Később a párom és a szüleim is leoltottak, hogy micsoda egy bunkó vagyok, ebben nincs semmi különös, hogy felpróbálta a ruhámat, nem leprás stb.stb. Csak én akadok ki az ilyesmire, csak szerintem bunkóság az ő részéről ilyet csinálni?
2015. jan. 2. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem illik valóban, én is falra tudok tőle mászni.

Ha megkérdi, semmi baj, de az engedélyem nélkül ne már.

2015. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

A pucér testére húzta fel? Nem? Lett baja a kabátnak?


Inkább örülj, hogy anyóssal hasonló az ízlésetek, ritka az ilyen.

2015. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Meg jo, hogy itt meg ott nem jo ra, mert mar el sem engedett volna a kabatba, abban aludt volna. Igazad van, nem illik es miert nem mondhatnad meg anyosnak ezt igy?
2015. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Mielőtt te megvetted volna, biztos többen is felpróbálták az üzletben.


Én nem tennék ilyet, de szerintem ez nem egy akkor égbekiáltó bunkóság. De ürügynek jó, hogy utálkozhass anyós felett.

2015. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, többen felpróbálhatták az üzletben, ezért szoktam kimosni itthon minden ruhát, miután megvettem. Nem is értem, egy 40-es nő minek huzigálja a huszonéves menyjelöltje ruháit. Talán féltékeny. :D
2015. jan. 2. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát felőlem aztán próbálja. Az én anyósom se nem koszos, se nem büdös, se nem tetves, semmibaja nem lesz se a kabátomnak se semmimnek, ha 3 percre felveszi
2015. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Igazad van, én sem szeretem, ha valaki ilyen.


Az a te ruhád, tarthatsz magánjellegű dolgot a zsebében, amihez neki semmi köze! Kérdezze meg!

2015. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Na miért lenne már rád féltékeny?nem szerelmes és nem akar hozzá menni a saját fiához.jól írja itt valaki már most kifogást keresel miért utálhasd.na szegény nő meglesz veled a gondja
2015. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!