Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek hátrány ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek hátrány ha egy lány kicsit sokat beszél?

Figyelt kérdés
Én például ilyen vagyok, és sokszor eléggé kínos, mert pl. ha az egyik (régi) ismerősömmel vagyok, a beszélgetés 80%-a abból áll hogy én dumálok.
2015. aug. 18. 20:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem ez emberfüggő, hogy kinél hátrány és kinél nem. Én például inkább hallgatag, csöndes vagyok, így nálam nem volna hátrány. De ha valaki beszédes, nála hátrány lehet.
2015. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
legalább nincs kínos csend :D
2015. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én meg pont, hogy keveset beszélek, szóval engem zavarna.
2015. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam pont előny.
2015. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én bírnám mert akkor azzal kapcsolatba is lehetne beszélgetni
2015. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. Én azt hiszem átlagos mennyiséget beszélek. Legalább nem kell kihúzni belőled amit gondolsz. Csak ha valami problémád van, azt is mondd el ugyanilyen bátran.
2015. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem valaki azt mondta hogy egyáltalán nem baj mert ha esetleg már nagyon durván sokat beszélek akkor megcsókol és akkor csak elhallgatok majd és így legalább lesz indoka miért csókolt meg XD (én ugyan lány vagyok de ezt nekem egy srác mondta és gondoltam segít ezért írtam le)
2015. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elég szűkszavú vagyok,szóval legalább lenne miről beszélni.:)
2015. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Legalább lenne téma, és nem lenne hosszú unalmas csend :)
2015. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én szószerin szó*osásban szenvedek, az első randinkon a barátommal beszélgettünk a második esti vacsorát végig beszéltem, ő inkább hallgatag, teljesen jól kiegészítjük egymást, néha az ellentétek is passzolnak ;)
2015. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!