Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól csinálom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csinálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, megismertem egy lányt, pont ezen az oldalon pár napja.. 14 éves. Azóta egy másik beszélgetési lehetőséget használunk (FB chat, [és hála az égnek nem fake,]), sok témánk van, és nagyon kedves velem és tesz jeleket afelé, hogy örül, hogy keresem (tökéletes "hogy" szóismétlés megvolt :D).. Valószínűleg moziba fogunk menni ketten,


Szerintetek jó úton haladok?

Mit javasoltok mire figyeljek?

Milyen filmre vigyem? (kategória ha lehet)

Merjek-e komolyabb közeledés nyilvánítani a mozin belül a sötétben? (nem szexuálisat)

Válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 19. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
szerintem fake :D
2015. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha valóban nem fake és mozizni fogtok, szerintem hagyd, hogy ő válasszon filmet. Közeledhetsz felé, de ne legyen túl nyomulós, de pl. egy kézfogás szerintem belefér. :)
2015. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!