Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom sose ir/hiv...

A legjobb baratom sose ir/hiv stb. mindig en kezdemenyezek beszelgetest es en hivom fel amikor beszelgetunk es a talakozok is mindig nekem merulnek fel . Persze ezeket nem csinalom tul gyakran mert nem akarom zaklatni. Nemerdeklem?

Figyelt kérdés

nagyritkan o is keres. Miert csinalja ezt?de azt mondja o szeret a legjobb baratom lenni de akkor miert nem erdekli mi van velem ?

14/l


2015. aug. 9. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős. Erre a kérdésre én is keresem a választ. Talán azt várja el hogy te keresd, mert ő nem akar nyitni. Talán mégsem olyan nagyon jó barátod, igazábol nem tudom. Velem is ez van, hogy az esetek 90%-ban én írok neki.
2015. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velünk pont fordítva van helyzet, mindig ő keres, ő ír rám, ő szervezi a talikat meg ilyenek :D Én szégyenlős vagyok és valahogy nem merek kezdeményezni, mert félek, hogy mi van akkor ha nem kíváncsi rám és lepattint :/ De mégis imádom, meghalnék érte, szóval neked sem kell egyből a legrosszabbra gondolni :)


Persze az is benne van a pakliban, hogy csak álbarát és kihasznál.. Voltak erre utaló jelek? Pl. Kibeszélt stb?

2015. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem szerwncsere nem voltak erre utalo jelek
2015. aug. 9. 18:31
 4/4 anonim válasza:
Sorstars! 6 évig csináltuk ezt mindig én kerestem..ígérte hogy megvaltozik. Nem változott semmi. Mostmar nagyon ritkán beszélünk. Természetesen akkor is általában én keresem.
2015. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!