Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel első randira,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első randira, ha lány vagyok és a Duna partra megyünk sétálni, fagyizni este 6 körül?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne feledd, a legfontosabb, hogy olyat vegyél fel, amiben igazán jól érzed magad, és ami jól passzol a helyhez, ahová együtt mentek.
2015. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben farmert vennék fel valami csinosabb felsovel vagy inggel, zart cipővel. Dunaparton lehet hogy leultok a rakpartra vagy ilyesmi, szoval én nem mennek szoknyában, papucsban\szandálban meg azert, mert felnek, hogy eltanyalok egy random lépcsőn, de ha te nem vagy ilyen szerencsecsomag, mint én, akkor az is jo :) Meg ahogy elottem is irtak, olyanban, amiben kényelmesen erzed magad.
2015. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Mèg aannyi hogy egy bőrkabát illik egy ilyen alkalomra?

2015. aug. 21. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a stílusod, akkor naná. :D
2015. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, jo a borkabat :)
2015. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Es vegul miben mentel?
2015. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!