Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen kevés duci/telt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés duci/telt lány van?

Figyelt kérdés

Engem kifejezetten vonzanak a duci lányok.

És szívesen ismerkednék velük.

De sehol sincsenek :-(



2015. aug. 21. 15:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Kár,hogy kevés ilyen fiú van...
2015. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Igazad van, az Egyesült Államokban valóban nagyobb arányban vannak elhízottak.

Már beszéltem is U.S.-beli teltebb lányokkal, a tört angolommal is azért megértettem mit akarnak mondani :)

Hihetetlenül kedvesek, és ugyanakkor a magyarok is. Csak ritkább.

2015. aug. 21. 19:33
 13/23 anonim válasza:
100%

Mert azok a hülye magazinok mindenféle agyonretusált és anorexiás modelleket, amolyan "ha nem ilyen csontsovány izé vagy akkor nem vesznek észre a fiúk és senki nem fog szeretni, mert nem ilyen vagy ". Esküszöm, manapság az ember már a stílusát sem meri felvállalni mert kiröhögik.

A témára visszatérve, nem érzik jól magukat, mert nincs a környezetükben olyan ideál ami azt mutatja, hogy hahó, az ember azért szeret amilyen belül vagy, nem azért mert anorexiásan mászkálsz az utcán. Önbizalom kell nekik. Manapság már senki nem akar ilyen lenni, mindenki eszeveszetten fogyózik, diétázik és sportol, mert szerintük csak az ember aki csontsovány.

Ja, és nem kell azt hinni, hogy én is egy duci valaki vagyok. Csak jól szemlélem a világot. Sajna, ezek miatt a magazinokban szereplő modellek miatt és az emberek hozzáállása miatt nincsenek telt alkatú lányok. Mert senki nem akar olyan lenni...

2015. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Igen, én is nagyon jól tudom hogy ezek miatt nincsenek.

Ha meg van, akkor meg rosszul érzi magát a bőrében, ugyan ezek az okok miatt.

2015. aug. 21. 21:10
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
Mi szép van egy elhízott nőn? Narancsbőr, stírák, pöttyedt izmok, nagy segg és has...
2015. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hogy mi a jó egy teltebb lányon?

Őszintén?

A talpától a feje búbjáig minden. :)


Ennyi erővel megkérdezném, mi a jó egy vékony nőn? Az állandó igény arra hogy vékony legyen? Az állandó rettegés a kilóktól? (Nem mindenki)


Egyébként itt úgy tudtam Én kérdezek, a válaszolók pedig válaszolnak, szóval nem volt értelme a válaszolódnak(kérdés)"kedves" utolsó.

De egyébként megkaptam a választ hogy miért vannak kevesen.

Ezért sok férfi és fiú tarsám, és rengeteg reklám a hibás.

2015. aug. 22. 01:38
 17/23 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de belinkelnél valakit kérdező, akinek bejön a külseje? :)
2015. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jaaaaa linkelj be valakit
2015. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Na kérdező, nekem mondjuk ők bejönnek, hát neked?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19 válaszoló

6 lányt linkeltél el.

Ebből ha fentről lefelé soroljuk nekem nagyon tetszik az 1, 2, 4, 5, 6-os lányok.

A hármas nem annyira.

2015. aug. 22. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!