Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti egy első randira hova...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy első randira hova mennétek?

Figyelt kérdés
pl.: mozi, park, csak sétálgatás stb. vagy hogy...na értitek :"D

2015. aug. 24. 19:09
 1/5 opened paradise ***** válasza:
Én moziba. Sokan fikázzák,de szerintem az a legjobb.
2015. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi barátommal hozzájuk mentünk először és lan-on, meg online játszottunk...:D Nekem tetszett:D Moziba nem szívesen mennék első randin, nem lehet beszélgetni, park, sétálgatás nem olyan rossz, de ott meg kb csak azt lehet:D Étterembe még most se mennék, pedig már nagyon nem az első randi lenne...talán állatkertbe mennék, ha nincs túl meleg, vagy mondjuk szabaduló szobába, vagy flipper múzeumba, de egyikbe se biztos, hogy az első randin. Szóval még mindig az egymáshoz átmenetelt vagy a sétálgatást tartom a legjobb ötletnek:) 18l
2015. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Park, vagy kávézó :) Én minden lányt akivel 1. randim egy kedvenc kávézóba viszem, ahol van egy olyan rész, ahol puha párnás kanapé van, ott tök jól el lehet lazulni, feloldódik mindkét fél, és a kávé is finom :) És még nyugodt is, szóval tudtok beszélgetni :)

18/f

2015. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mozi akkor jó, ha sétálgatás vagy egyéb valami is van mellé, hogy beszélgetni is tudjatok :)

Amúgy sétálgatni, fagyizni, teázni jól lehet :)

Étterembe nem igazán szeretek menni első randin, mert eléggé izgulni szoktam első alkalommal, ha meg izgulok, akkor nem esik jól a kaja...

2015. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen fürdőbe hogy lejöjjön a smink és lássam valójában... csak vicceltem.. a mozi a legjobb főleg ha kevesen vannak a teremben:P
2015. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!