Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mekkora rá az esély hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora rá az esély hogy valaha lesz köztünk valami?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam először apukám egyik barátjának a fiát ( 1 évvel időseb),és teljesen belé szerettem. Viszont nem egy városban lakunk, igaz nincs messze, de mégis csak másik város. Én neten keresztül nem fogok ismerkedni az biztos, meg amúgy is túl félénk vagyok a kezdeményezéshez. Eddig egy szót sem váltottunk, viszont úgy láttam, én sem vagyok számára teljesen közömbös. Tudom nem valami jók a kilátások, de azért még reménykedek.

Sértő megjegyzést nem kérek, tanácsokat véleményeket várok.



2015. aug. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező,

Én igazán megértem a helyzeted, nekem is van egy hasonló.. Én egy nyaralás alkalmával ismertem meg apukám egyik barátjának a fiát. Mi sem voltunk közömbösek egymásnak, volt is egy "közös" esténk meg másnap együtt ugrottunk le a molóról, viszont ő is elég messze van, nem hogy másik város, egy másik ország (Románia, de nekem az Erdély kifejezés jobban tetszik). Azóta mi sem beszéltünk, egyikünk sem az internetes ismerkedés híve, de azért én még hiszek benne, hogy ha úgy van megírva, akkor egyszer talán lesz köztünk valami..(nem csak távolság).


Ezt azért írtam le neked, hogy ne veszítsd el a hited, szerintem van rá esély, és én szurkolok nektek, hogy összejöjjön ;)

2015. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos en egy 18/f vagyok

Es most a nyari szunetben megismertem egy iszonyat aranyos kedeves helyes, szep lanyt.

Es randizgattunk is. Es nagyon jol megvagyunk de az a legnagyobb baj hogy o bukaresti en meg budapesti :(

Igaz beszeltunk arrol hogy en visszamegyek es majd csak telen jovok vissza romaniaba.

Nekem konnybe labad a szemem amikor arra gondolok hogy 4 nap mulva mar nem latom es majd csak telen talizhatunk.

De tobbet fogunk beszelni az interneten es fel is hivom hogy halljam a hangjat :3


Szoval akarmi lehet meg koztetek.

Csak annyit hogy qrva nehez a tavkapcsolat

150%-osan meg kell biznotok egymasban

2015. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senkibe nem lehet beleszeretni úgy, hogy csak LÁTTAD. Legalábbis ez eléggé felszínes.
2015. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es és 2-es válaszoló, és drukkolok nektek! 3-as: elég sok dolgot tudok róla, mivel egyrészt apukám barátjának a fia, másrészt anyukám egy csomót beszélgetett az anyukájával. Úgyhogy attól még hogy nem beszéltünk "ismerem" valamennyire.
2015. aug. 25. 10:07
 5/6 anonim válasza:
Szia! Ez velem is megtörtént csak egy kicsit másképp, a fiúval 6 éve egy osztályba jártam de utaltuk egymást aztan egyszer csak elkezdtünk beszélgetni es en is úgy éreztem hogy nem vagyok neki közömbös. En nagyon felénk vagyok de összeszedtem minden bátorságomat es elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé! Es mar 5 hónapja együtt vagyunk, tehát nem jártam rosszul az őszinteséggel! Szerintem mond el neki. Sok sikert 14/L
2015. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. aug. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!