Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti feltennétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti feltennétek egy ilyen kérdést a harmadik randin?

Figyelt kérdés

Nem régóta randizok egy fiúval. Na most én elég félős lány vagyok, meg nem is nagyon szeretk magamról eszélni, több okból sem. A múltkori találkozásunk alkalmával a fiú megkérdezte, hogy szűz vagyok-e. Korábban mondtam neki, hogy sosem volt még barátom. Szóval nem is értem a kérdést. Próbáltam terelni, de egy idieg feszegette a témát a srác, de mondtam neki, hogy ezt ejtsük. De félek, hogy esetleg csak valami hátsó-szándéka van, nem hinném, hogy máskülönben kérdezett volna ilyet. Főleg, hogy tudja, hogy nem vagyok épp egy erős idegrendszerű ember, és nem kellene ilyenekkel is bombáznia, mert nem tudok mit kezdeni ezekkel a helyzetekkel.

Köszi! :)

17/L



2015. aug. 25. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

micsoda? az első randin feltenném :D


és ne terelj különben azt fogja hinni, hogy vaj van fejeden.

2015. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát elég bizarr a szitu.

Passz.

Szerintem megkérdezném.

30/F

2015. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hangulattól függ, de érdekelne engem is
2015. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolhattad volna, hogy "tudnod kéne, hogy komoly kapcsolatom sem volt, egy éjszakára pedig nem vagyok vevő" Ezzel érzékeltetted volna, hogy nem értékeled a kérdést és megadtad volna a választ is.
2015. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy megkérdezném, és inkább áruld el neki az igazat mielőtt gyanús leszel neki :)
2015. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem kérdeznék rá.. meg igazából nem is érdekelne, semmi közöm hozzá kivel dugott a lány vagy kivel nem.. max akkor ha ő kezdene el kérdezősködni h velem mi van :D

kérdező, ha még szűz vagy, ne szégyelld, szerintem a te korodban ez pozitívumnak számít :)

2015. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha azt mondtad hogy ejtsük a témát,akkor a fiú most vszínű tuti azt hiszi hogy már nem vagy az.
2015. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a fiúk feltennének-e egy ilyet, a harmadik randin... de szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy szűz vagy. Ne hogy már az legyen a ciki meg kínos, hogy valaki 17 évesen szűz...:D
2015. aug. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy "nem, bak vagyok" :D vagy a csillagjegyed, érted :D vagy utalhatsz, hogy "csillagjegyileg nem" :)


am magára a kérdésre válaszolva...nagyon sok dologtól függ, hogy megkérdezném e...


22F

2015. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez meg a jobbik verzio,az exem a legjobb baratnomtol kerdezte meg,hogy szuz vagyok-e... Meghozza facen,rairt ezzel a kerdessel. Gaz.

Azt,hogy mit kellett volna valaszolnod,mar leirtak elottem. Csak azert irtam,hogy tudd,lehetne rosszbb is.

2015. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!