Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti feltennétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti feltennétek egy ilyen kérdést a harmadik randin?

Figyelt kérdés

Nem régóta randizok egy fiúval. Na most én elég félős lány vagyok, meg nem is nagyon szeretk magamról eszélni, több okból sem. A múltkori találkozásunk alkalmával a fiú megkérdezte, hogy szűz vagyok-e. Korábban mondtam neki, hogy sosem volt még barátom. Szóval nem is értem a kérdést. Próbáltam terelni, de egy idieg feszegette a témát a srác, de mondtam neki, hogy ezt ejtsük. De félek, hogy esetleg csak valami hátsó-szándéka van, nem hinném, hogy máskülönben kérdezett volna ilyet. Főleg, hogy tudja, hogy nem vagyok épp egy erős idegrendszerű ember, és nem kellene ilyenekkel is bombáznia, mert nem tudok mit kezdeni ezekkel a helyzetekkel.

Köszi! :)

17/L



2015. aug. 25. 23:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát így hirtelen nem tudtam kapcsolni, pedig ez a horoszkópos jó ötlet. :)
2015. aug. 26. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!