Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik ismerősöm. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Ő 12 éves lány, én 13 éves fiú. Havonta kb. 3-szor találkozunk, amikor a szülei átjönnek hozzánk. Jól elvagyunk, jókat beszélgetünk. Azért nem mondtam neki el, hogy bejön nekem, mert félek, hogy nem közös az érzés. Hogy mondjam el neki a dolgot?

2015. aug. 26. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Az érzelmeidet,ha elmondod neki,akkor legalább tudja.

Nem kell magadban tartani,hiszen akkor csak rágódsz rajta,az nem vezet sehova.Igaz,még fiatalok vagytok,de ha ez esetleg szerelem,akkor akár egy életen át is tarthat,ez fontos dolog.Ne szalaszd el a lehetőséget.

Amikor találkoztok,mondd el neki ha kettesben vagytok.

Lehet,hogy ő is ugyanígy van vele,és arra vár,hogy te nyílj meg felé.Tedd meg,nem fogod megbánni!

Sok Szerencsét neked és nektek!

2015. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!