Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha egy srác gördeszkázik?

Figyelt kérdés
A napokban találkoztam egy lánnyal beszélgettünk és elhívtam valahova. Eljött a nap, elvittem a deszkámat is a táskámba volt. Mikor meglátta nálam érdekesen nézett rám, és onnantól kezdve elég furcsán viselkedett valami nagyon nem tetszett neki láttam rajta, hát meg is kérdeztem. Azt mondta nem szereti a deszkások mert tönkretesznek mindent,hangosak és nem vesznek figyelembe semmit... Lányok! Akkor most ha szeretnék barátnőt adjam fel a deszkázást vagy nem mindegyikőtök így áll hozzá?

2015. aug. 26. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem tudom miért, de szerintem szexi.. de kinek mi:D
2015. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ne hogy felad már a deszkázást, a hobbidat egy miatt! Mindenki mást szeret :) Van aki épp a deszkásokat szeretik! Van akik a bicikliseket, motorosokat, van akinek egyik se érdekli csak a fiú!Senki se ugyan olyan.Kinek mi.Ez olyan,hogy neked nem tetszik egy lány de a haverodnak nagyon, nem vagyunk ugyanolyanok :) Ne változz senki miatt! Légy önmagad, tedd azt ami neked jó és ha valakinek nem tetszik annak fel is út le is út... Persze nem minden esetben gondolom így de a deszkázással nincs semmi baj :) nyugi :) Amúgy hány éves vagy?
2015. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne add fel a deszkazast szerintem. Nem tudom hany eves vagy, 14 vagy mondjuk 19, mert azert ettol fuggoen mas a helyzet. De engem nem zavarna, bar maga a deszkas stilus nem annyira jon be, de ez izles kerdese.
2015. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 theazombiee ***** válasza:
Szerintem a szíve mélyén minden lány örülne egy deszkás fiúnak, már csak a romantikus filmből ismert jelenetek miatt is. Tudjátok, amikor a fiú tanítgatja a lányt gördeszkázni.
2015. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó , nekem bejönne és plussz pont ha felajánlaná hogy megtanít .17l
2015. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2015. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szetintem király dolog hogy ha 1 fiú tud deszkázni!!!(bár én is tudnék😞)

15/l

2015. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy tudok gördeszkázni, tök jó volt.:D Viccet félretéve, én (és mint látom, még sok más lány is:D) nagyon odavagyok a deszkás srácokért:D szóval nem tudom milyen csaj lehetett, de eléggé el lett cseszve, ha lenéz egy fiút, akinek van egy hobbija, amit szeret is csinálni. szóval szerintem örülj neki, hogy ez még így az elején kiderült.:D és ne szomorkodj, láthatod te is, van bőven még jelentkező.:D 15/l
2015. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mivel én is deszkás vagyok. :) Meg a pasim is, és mivel ő a jobb, van kitől tanulnom ^^
2015. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerinten tök menő ha egy srác deszkázik nekem legalábbis tetszik ès ne add fel hidd el aki tènyleg szeret elfogadja hogy deszkázol :)
2015. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!